Христина Соловій "розірвала" тернопільську публіку

Христина Соловій "розірвала" тернопільську публіку

Концерт молодої співачки Христини Соловій, яка вперше завітала у Тернопіль в рамках туру-презентації альбому «Жива вода», зібрав цілковитий аншлаг у місцевому  драмтеатрі. Квитки розкупили задовго до виступу. Організаторам довелося  доставляти додаткові стільці. 

Послухати улюблену виконавицю завітало чимало дітей. Власне саме вони майже після кожної пісні вибігали на сцену, щоб подарувати квіти, пообніматися й сфотографуватися з Христиною Соловій. Крім того прийшло багато тернополян, які мають лемківське коріння. Всі з нетерпінням очікували початку концерту. Музиканти вийшли на сцену о 19.30 і з перших хвилин заворожили тернопільську публіку якісним живим звуком та ефектним світловим шоу.

Христина Соловій з’явилася перед шанувальниками з іграшковим ведмедиком у руках і великою склянкою води. Вона була вдягнена у коротке легке напівпрозоре плаття аля-балерина та темний корсет. Стало зрозумілим, чому її так люблять діти, – тендітна співачка дуже нагадує казкову принцесу. Коли ж вона заспівала, то одразу ж заворожила всіх багатою палітрою свого голосу й танцювальною манерою. Відомі лемківські пісні з дебютного альбому «Жива вода» звучали у виконанні Христини Соловій дуже оригінально. Відчувалось, що кожну з них вона проживає на сцені. До речі, співачка сама вела концерт. Двічі згадувала про 70-річницю сумнозвісної операції «Вісла», а також про своє лемківське коріння. Виявляється, її родичів колись переселили на Тернопільщину.

Окрім лемківських пісень, звучали й авторські композиції Христини Соловій. Власне саме після пісні «Хвиля» їй вперше на концерті подарувала квіти дівчинка-прихильниця. Не обійшлося без сюрпризів. Співачка виконала декілька прем’єрних пісень, які увійдуть до її нового альбому.

- Я дуже поважаю українського генія Івана Франка, тому його вірш «Оце тая стежечка» поклала на музику, – зазначила Христина Соловій.

Сподобалась тернополянам й нова пісня «Фортепіано». Артистка зізналася, що вона закохана в буковинську пісню «Оченька мої чорні», яку вперше планувала виконати у Чернівцях, але згодом вирішила, що це буде несправедливо стосовно інших міст.

- Коли я співаю цю пісню, то щоразу згадую свого дідуся, який, бувало, вип’є чарчину, ляже на бомбетлі і питає бабусі, що вона робитиме, коли він помре, – так Христина Соловій анонсувала пісню «Моя мила шудри-тудри же я п’ю ».

Під кінець концерту виконавиця присвятила дві композиції переселенцям і заробітчанам – «Горе долом» та «Гамерицкий край». Свій виступ завершила тим, з чого почалась її сценічна кар’єра – «Под облачком». Відтак шанувальники з квітами хлинули на сцену і ще довго аплодували, викликаючи Христину Соловій заспівати «на біс». Тож завершальним акордом концерту стала пісня «Чорноморець».

- На цей концерт ми прийшли всією родиною, – поділилася враженнями тернополянка Мар’яна Мінчук. – Моя десятирічна донечка Настуня дуже любить пісні Христини Соловій, тому сьогодні вона і квіти їй дарувала, і хоче взяти автограф, і спільне фото хоче зробити на згадку. Нам дуже сподобалось, враження мегапозитивні, емоції просто зашкалюють!

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Головні новини Тернополя та області за тиждень: дивіться відео! play_circle_filled 20:00 П’яний чоловік бив пляшки, зривав одяг та влаштував погром у барі. Що сказав суд? 19:00 Питання життя чи смерті: історія уругвайця, який обрав захист України 18:00 У Збаражі запрацював єдиний в Україні офіс з питань європейської інтеграції Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 17:00 Волейбол і смачна їжа заради фронту: у Тернополі пройшов благодійний захід photo_camera 16:00 Трипільські поселення на Тернопільщині внесли до списку об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО photo_camera 15:00 Волонтери Тернополя збирають речі в госпіталі та стабпункти: що потрібно і куди приносити 14:00 У День сім’ї у Скалатському замку одружився Захисник України play_circle_filled 13:30 У Тернополі патрульні розшукали зниклу дівчинку 13:00 Від 500 гривень до понад мільйона на місяць: скільки коштує орендувати комерційне приміщення в Тернополі 12:18 На Чортківщині розшукували шестирічного хлопчика 12:00 Тернопільські трубачі щодня грають «Шану» під час хвилини мовчання play_circle_filled photo_camera 11:00 Тернопільський педагог Богдан Нікітюк отримав стипендію Президента України 10:30 На Євробаченні — 2026 перемогла Болгарія: що відомо про вокалістку, текст та переклад пісні play_circle_filled 10:00 Вночі росіяни завдали ударів по Дніпру та Харову: у містах — пожежі, є постраждалі 09:00 Україна увійшла в ТОП-10 країн-фіналісток Євробачення play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up