MONATIK 4 червня співатиме на благодійному концерті у Тернополі (новини компаній)

MONATIK 4 червня співатиме на благодійному концерті у Тернополі (новини компаній)
 • Благодійний тур розпочнеться концертом у нашому місті.
 • Основною ціллю Всеукраїнського туру MONATIK «ART Оборона» є спільна ініціатива артиста з Фондом «Твоя опора» – збір коштів на допомогу дітям та сім’ям з деокупованих та прифронтових територій України.
 • Протягом кожного з концертів будуть додатково проводитися благодійні аукціони та різноманітні спеціальні активності, спрямовані на збір коштів для українців.

MONATIK їде у Всеукраїнський тур «ART Оборона»: основна ціль – допомога дітям та сім’ям з деокупованих та прифронтових територій.

4 червня початок туру у Тернополі - ПК «Березіль».

Артист заявив дати графіку туру “ART Оборона”, основна місія якого збір коштів на гуманітарну допомогу українцям, що страждають від повномасштабного вторгнення російських військ на території України.

Відео дня

Завдяки нашим воїнам ЗСУ та сильним і незламним українцям артист зустрінеться зі своїми шанувальниками у Львові, Івано-Франківську, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших наших рідних прекрасних сильних містах України. Вже понад рік артист дає не тільки благодійні концерти, завдяки яким вдалося зібрати більше ніж 600 000 євро на потреби ЗСУ та волонтерів, а також постійно виступає на прифронтових зонах для наших військових, лікарів, працівників освіти, ДТЕК та тих, хто щодня відстоює нашу країну на всіх фронтах.

Основною ціллю Всеукраїнського туру MONATIK “ART Оборона” є спільна ініціатива артиста з Фондом “Твоя опора” – збір коштів на допомогу дітям та сім’ям з деокупованих та прифронтових територій України. Протягом кожного з концертів будуть додатково проводитися благодійні аукціони та різноманітні спеціальні активності, спрямовані на збір коштів для українців, що будуть реалізовуватися в колаборації з партнерами “Наше радіо”, “МУЗВАР” та Музичний телеканал “М1”.

Крім надзвичайно важливого збору коштів для українців, одним із завдань туру для MONATIK є музична арт терапія (нагадаємо, що артист являється амбасадором Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Як ти?”, що було ініційовано Першою леді України). Разом зі своєю командою музикант готує безліч сюрпризів на нові композиції, що полюбилися людям; виступи спеціальних гостей артистів-друзів, а також виконання “відремонтованих” (repaired) легендарних хітів артиста, що так люблять мільйони українців. Тур MONATIK “ART Оборона” проходить за підтримки Центру морально-психологічного забезпечення ЗСУ. Саме тому на кожний з концертів артист особисто запрошує воїнів-героїв, що знаходяться на ротації між боями за наші території, а також сім’ї військовополонених і наших волонтерів.

Великі стадіонні шоу MONATIK, що були анонсовано до повномасштабного вторгнення, обов’язково відбудуться після перемоги та всі придбанні квитки на них будуть дійсні.


Посилання на квитки -https://moemisto.ua/te/monatik-u-ternopoli-111371.html?fbclid=IwAR2zljipLhihDpGh5FGKuMy-F2fnAjm1yi0ersgkVKKksou4Iv16v92Ep9A

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (30)
 • Igor Teslya

  Кому він тут потрібен
 • Marjana Zvarych

  Позиція організатоів концерту. Вже сьогодні початок благодійного туру @monatik_official «ART Оборона» у Тернополі 🇺🇦

  І саме сьогодні ми вшановуємо памʼять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України🕯️
  Ми ніколи не забудемо і ніколи не пробачимо.

  Діти - це майбутнє нашої країни і вже тут і зараз ми маємо робити все можливе для їх захисту та мирного життя🙏🏻
  Однією з цілей туру є збір коштів на допомогу дітям та сімʼям з деокупованих та прифронтових територій.

  Кожен з нас стане частиною важливої місії.
  До зустрічі❤️

  #FCA #FirstConcertAgency #ПершаКонцертнаАгенція #Monatik #Монатік #StandWithUkraine
 • Marjana Zvarych

 • Ірина Жижіна

  Фонограма хай співає, а він на передову, бо сам точно не співає, тільки гроші збирає от і весь його аншлаг

keyboard_arrow_up