На Маланки у Тернополі запалюватимуть закарпатці і волиняни

На Маланки у Тернополі запалюватимуть закарпатці і волиняни

Гурти "Чаламада" та "Корінь мандрагори" виступлять 13 січня у "Козі". Початок - о 21.00. Вхід - вільний.

 

Для вас святкове гопцадрица від двох чудових банд, - зазначають організатори.

"Чаламада" - гурт з Виноградова, створений у 2015 році. Грає аграрний ска-панк та закарпатський реггі. Саме слово "чаламада" позначає традиційний Закарпатський салат.

У складі:
Тіводор Роберт - вокал;
Полажинець Василь - гітара, бек-вокал;
Тесличко Юрій - баян;
Боднарук Ярослав - труба, бек-вокал;
Скунц Едуард - бас;
Ерік Йоні -барабани.

На Маланки у Тернополі запалюватимуть закарпатці і волиняни, фото №1 на сайті 20minut.uaКомпанію їм складе "Корінь МандраГори" з с. Рожище на Волині. Гурт створений для підняття позитивних емоцій українського народу за допомогою музики і магії.

На Маланки у Тернополі запалюватимуть закарпатці і волиняни, фото №2 на сайті 20minut.uaСклад:

Василь Закрева - вокал
Роман Воронка - акордеон
Ігор Літвінюк - бас-гітара, бек-вокал
Влад Войтович - гітара
Антон Новосад - клавішні
Паша Веснянка - барабани.

На Маланки у Тернополі запалюватимуть закарпатці і волиняни, фото №3 на сайті 20minut.uaБронювання столиків 52-23-75 або 067-208-13-31.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up