С.К.А.Й. завітає у Тернопіль

С.К.А.Й. завітає у Тернопіль

Концерт гурту С.К.А.Й. в Тернополі відбудеться 28 листопада о 19.00 в Сoncert Hall PODOLYANY. Квитки – 170-400 грн.

Один з найпопулярніших українських рок-гуртів знову порадує своїх прихильників.  У програмі – як нові, так і улюблені старі лірично-драматичні і драйвові пісні.

Гурт С.К.А.Й. «народився» у Тернополі в 2001 році. Відтоді талановиті музиканти записали безліч пісень, багато з яких стали справжніми хітами. Гурт випустив чотири альбоми: «Те, що треба» (2006), «Планета С. К. А. Й.» (2007), «!» (2010), «Край Неба» (2014). С.К.А.Й. активно гастролює містами України, Росії, Білорусі та інших європейських країн. Спільно з українським рок-гуртом MLLM (Millenium) С.К.А.Й. провели спільний всеукраїнський тур у 2008 році. С.К.А.Й. не залишився непоміченим і на різних українських фестивалях, таких як: «Таврійські ігри», «Червона рута», «Перлини сезону».

На телеканалі М1 гурт брав участь у проекті «Свіжа кров», на якому їх помітив директор лейблу Lavina Music Едуард Клім. Він і став їхнім першим продюсером. Перший хіт, що підкорив серця багатьох українців – це композиція «Тобе це може вбити». З усіх радіостанцій лунала ця зворушлива лірична пісня, яка не може нікого залишити байдужим. Потім вихід нового альбому – і знову пісні не сходять з перших позицій музичних рейтингів. Це такі пісні: «Те, що треба», «Як мене звати», «Best друг», «Подаруй світло», «Не йди» та інші.

Музичний стиль гурту С.К.А.Й. – це поп-рок, альтернативний рок, поп-панк і пост-панк. Практично усі пісні С.К.А.Й. написав фронтмен гурту Олег Собчук. Учасники гурту не лише талановиті музиканти, але й соціально відповідальні люди. С.К.А.Й. активно співпрацює з представництвом ООН в Україні, входить до складу спільноти у боротьбі зі СНІДом, виступає на благодійних концертах.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:05 Смачні салати з тунцем: рецепти, які варто спробувати 09:20 Відключення світла в Тернополі та області на 15 березня: будуть обмеження для промисловості і бізнесу 09:00 На Харківщині загинув прикордонник, працівник тернопільського технічного університету Володимир Чоп 21:00 Навіть у 99 років виходила на город: жителька Зубреця відзначила столітній ювілей Від читача 14:49 Мобільний застосунок 112 Ukraine отримав важливі оновлення 20:00 Які програми будуть доступними для ветеранів Тернопільщини: є плани 19:00 У центрі Тернополя балкони обсипаються на припарковані автівки 18:00 З вересня англійська стане обов'язковою у дитячих садках: з якого віку вчитимуть 16:00 Міни, граната і снаряди — у полях та на подвір'ї: на Тернопільщині виявили небезпечні знахідки photo_camera 15:02 Дочка каже, що мама померла після побиття. А що вирішив суд? 15:00 Стипендії виплачуватимуть по новому з 1 вересня: що треба знати студентам 14:00 У Великіх Гаяя сталася пожежа на пилорамі photo_camera 13:00 Більше 5,5 гектара за добу охопив вогонь на Тернопільщині: горіла суха трава, будинки і техніка photo_camera 12:00 Шукала роботу онлайн — втратила 40 тисяч: у Тернополі розслідують шахрайство 11:00 ​​​​​​​Земля, квартири і Статут громади: що планують розглянути на сесії міськради
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up