У Тернопіль завітає столичний ансамбль солістів «Благовість»

У Тернопіль завітає столичний ансамбль солістів «Благовість»

Концерт ансамблю солістів «Благовість» (м. Київ) відбудеться 25 квітня о 18.30  в Тернопільській обласній філармонії.

Колектив існує з 1992 року. Чисельність ансамблю невелика — всього 14 музикантів. Особливість творчого методу «Благовісту» в тому, що кожен із співаків є і солістом, і ансамблістом, і хормейстером. Таке поєднання блискучих вокальних даних з високою професійною майстерністю дає змогу невеликій кількості співаків озвучувати найбільші концертні зали та створювати найрізнобарвнішу палітру програм — від сольних концертів окремих співаків до виконання хорових кантат і мес.

«Чудо срібного багатоголосся», «Маленька перлина великого мистецтва», «Музика, що лине від серця до серця» — відгуки преси на виступи ансамблю не тільки в Україні, а й у США, Франції, Великобританії, Ірландії, Голландії, Польщі, Німеччині, Бельгії, Естонії, Росії. Гарний смак, вишуканість, інтелігентність — характерні риси виконавської манери ансамблю.

Основу репертуару складає вітчизняна та світова духовна музика. Крім того «Благовість» має програми українських народних пісень, колядок і щедрівок, оригінальних творів сучасних українських та зарубіжних композиторів. Ансамбль брав участь у концертних постановках опер «Алкід» Д. Бортнянського, «Запорожець за Дунаєм» С. Гулака-Артемовського, «На русалчин Великдень» М. Леонтовича, «Сестра Анжеліка» Дж. Пуччіні (вперше в Україні).

Ансамбль «Благовість» — чи не єдиний в Україні колектив, який постійно і наполегливо пропагує (через музику) високу українську поезію, створивши цикл «Поезія в музиці» з музичних творів на слова великих українських поетів: Т. Шевченка (запис унікальної програми зберігається у фондах Національного музею Т. Шевченка), Л. Українки, І. Франка, А. Малишка, П. Тичини, В. Сосюри.

Численні записи ансамблю зберігаються у фондах Національного радіо України.

Квитки в касі філармонії. Довідки за тел.: 25-07-48;  52-61-09.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:00 У Тернополі 28 серпня вшанують пам’ять загиблих військових 17:34 Після вироку за смерть дружини підписав контракт і втік у СЗЧ. Чоловіка вдалося спіймати 17:00 У Тернополі державні нагороди загиблих Героїв передали їхнім рідним 16:22 Смертельна аварія в Тернопільському районі: 20-річному жителю Тернополя оголосили підозру Від читача 11:29 Поліцейські викрили власника медіаресурсу та пов’язаному з ним Telegram-каналі впродовж кількох років систематично поширювали негативні та дискредитаційні матеріали щодо керівника одного з підприємств і його бізнесу. 16:00 «На щиті » повертаються Герої з Тернопільщини Іван Кіт, Віктор Процюк та Андрій Владимірський 15:10 Через масові російські обстріли у низці областей затримуються поїзди 14:35 Пенсії з 1 вересня: кому нарахують доплати 14:00 Всі щеплення та медогляд перед школою: адреси амбулаторій у Тернополі та графік вакцинації 13:00 «Голоси, що чекають»: у Тернополі відбулася поетична акція на підтримку родин полонених та зниклих безвісти play_circle_filled photo_camera 12:30 У аваріях на Тернопільщині травмувалися мотоцикліст та пішохід 12:00 На Курбаса, Овочевій та Текстильній працювали вогнеборці: деталі викликів доби 11:30 Демонтують групу тимчасових споруд біля ринку на Оболоня 11:00 Продовжили реєстрацію на патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України» 10:30 Військовим зберігатимуть виплату грошового забезпечення на весь час лікування 10:02 На Тернопільщині перевірили перевізників. На деяких маршрутах є порушення 09:40 До +27 та сильний вітер: прогноз погоди на 27–29 серпня 09:00 Війна забрала життя Героїв Ігоря Ільковича, Віталія Матвійчука та Василя Пелехатого 08:00 Нова система оцінок, укриття та ліцеї: які зміни чекають на учнів з початком нового навчального року 22:00 «Голоси, що чекають»: на Алеї Надії в Тернополі відбудеться акція єднання
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up