Як скрипаль-віртуоз Назарій Пилатюк привітав маму з Днем сина

Як скрипаль-віртуоз Назарій Пилатюк привітав маму з Днем сина

Прекрасна музика, чудова гра симфонічного оркестру, гучні оплески, захоплені вигуки «Браво!», квіти, обійми та щасливі усмішки маестро Мирослава Кріля і скрипаля Назарія Пилатюка – таким було відкриття нового концертного сезону Тернопільської обласної філармонії 30 вересня 2017 року.

На  концерті у виконанні симфонічного оркестру обласної філармонії під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Мирослава Кріля прозвучала «Перша симфонія» Василя Каліннікова у чотирьох частинах та «Концерт № 2» Генрика Венявського у трьох частинах.

Шанувальники класичної музики були в захваті від першого твору. Маестро Мирослав Кріль аж тричі виходив на сцену, кланявся, дякував публіці за щирі овації. Цілу палітру емоцій подарував тернополянам скрипаль-віртуоз, заслужений артист України, лауреат міжнародних конкурсів Назарій Пилатюк. Разом із симфонічним оркестром він блискуче виконав «Концерт № 2» польського композитора Генрика Венявського. Коли вдяні слухачі вручили музикантам квіти, Назарій Пилатюк зробив приємну несподіванку – оголосив, що разом з оркестром виконає «Паганіану» для скрипки з оркестром Натана Мільштейна в обробці Ярослава Олексіва. Після чергової хвилі овацій музикант сказав: «Я прочитав в інтернеті пост про те, що сьогодні відзначають День сина, тому хочу зробити подарунок своїй мамі, яка присутня в цьому залі». Відтак разом із своїм другом піаністом Олегом Кирилюком виконав славнозвісну «Мелодію» Мирослава Скорика. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:30 Справу тернопільського ресторатора, якого підозрюють в зберіганні наркотиків, передали до суду 11:00 Поїхали кататися і не повернулися: на Тернопільщині вночі розшукували двох дітей 10:40 Школярці, яка завдала важких поранень своїй однокласниці, повідомили про підозру 10:05 У Чортківську колонію намагалися передати ймовірні наркотики в рулоні туалетного паперу Від читача 11:35 ⚠️ Військові часто стають мішенню для шахраїв. 09:35 Окупанти вдарили по лікарні, автобусах та будинках: подробиці нічної атаки 09:00 На війні загинули Герої з Тернопільщини Іван Саврака, Андрій Маринюк та Ярослав Стецяк 08:00 Рада проголосувала за новий Цивільний кодекс: чому він викликав критику в суспільстві 21:35 Вантажівка перекинулась неподалік Зборова. Рух ускладнений 21:00 Мрію голос твій почути, мамо: у Тернополі до Дня матері виступить Національна капела бандуристів play_circle_filled photo_camera 20:20 Одна в реанімації, інша в ізоляторі. Чи став булінг причиною конфлікту між школярками в Тернополі? 19:00 100 мільйонів на дороги в Тернополі: фігурує одна фірма. Що ремонтують? 18:00 На Будного водій ВАЗ проігнорував червоне світло та отримав постанову play_circle_filled 17:20 Тернополянин Максим Побер — серед переможців Всеукраїнської олімпіади з географії 16:45 Лікарі з Тернополя пройшли навчання у реабілітаційному центрі в Японії 16:10 Будуть обмеження руху на вулицях Курбаса та Тарнавського. Що треба знати водіям 15:40 У Байковецькій громаді знову підвищили ціни на проїзд 15:12 На Тернопільщині затримали «переправника», який брав по 10 тисяч євро за виїзд чоловіків за кордон photo_camera 14:30 Відійшов у вічність працівник Кременецької лікарні Іван Кучер 14:00 Дірки в сидіннях, бруд і обшарпана підлога: чому на рейсі 22 маршрутка в жахливому стані photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up