64-річна пенсіонерка з Кременецького району втратила 100 000 гривень через шахрайство

64-річна пенсіонерка з Кременецького району втратила 100 000 гривень через шахрайство

Жінка з Кременеччини оформляла грошову допомогу для осіб пенсійного віку, натомість потрапила в шахрайську пастку і втратила 100 000 гривень.

Про це повідомили в поліції Тернопільської області.

Аферисти створюють різноманітні сайти з інформацією про виплату матеріальної допомоги. В повідомленні шахраї вказують посилання на ресурс, де нібито можна подати заявку на отримання допомоги. За посиланням громадянам пропонують ввести персональні дані та номер банківської картки для зарахування грошей. В таких випадках аферисти використовують фішинг. Громадяни, вказуючи конфіденційні дані та автоматично передають їх шахраям. Володіючи такими даними зловмисники без труднощів привласнюються гроші.

Саме від такої афери й потерпіла 64-річна жителька Кременецького району. Пенсіонерка знайшла інформацію про можливість оформлення грошової допомоги для осіб пенсійного віку. Й як тільки вона зробила все, що було вказано в дописі, отримала сповіщення про списання власних заощаджень заощаджень.

Відео дня

Відомості про подію слідчі внесли в ЄРДР відповідно до частини 1 статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Кіберполіцейські вкотре закликають громадян бути пильними та радять отримувати інформацію, особливо з приводу фінансових виплат, лише з офіційних джерел. Необхідно уважно перевіряти URL-адресу сайту — один непомітний символ може означати, що людина потрапила на фішинговий ресурс. Не варто переходити за сумнівними посиланнями та не потрібно вводити реквізити платіжних карток на незнайомих та підозрілих вебсайтах.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Людмила Людмила

    Маючи 100 тисяч на рахунку, захотіла ще й халявної 2 тисячі чи півтори. А ще кажуть, що олігархи ніяк не нажеруться
  • Oleksandra Bosa

    ДУРЕПИ ХОЧУТЬ ЩОСЬ НА ХАЛЯВУ  НЕ МАЄ ТАКОГО  НІДЕ , ДУРНА БАБА.

keyboard_arrow_up