Екссуддя та адвокат з Тернопільщини сядуть за грати

Екссуддя та адвокат з Тернопільщини сядуть за грати

Вищий антикорсуд засудив до 6 років в’язниці ексголову Козівського райсуду Тернопільської області Михайла Кренцеля.

Суд також конфіскував усе його майно та позбавив протягом трьох років права займати певні посади.

Колегія суддів визнала його винним в отриманні 2 тисяч доларів хабаря в обмін на рішення не скасовувати випробувальний строк і не відправляти засудженого до колонії.

Разом з суддею 5 років в’язниці отримала адвокат Наталя Лісна, яка передавала судді хабар, про це повідомили у Центрі Протидії Корупції.

Відео дня

02 вересня колегія суддів ВАКС ухвалила вирок стосовно колишнього судді Козівського районного суду Тернопільської області, що обіймав посаду голови суду, та адвоката. Обвинувачених визнано винуватими у вчиненні інкримінованих їм корупційних кримінальних правопорушень. Зокрема, колишнього суддю визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, а адвоката – у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 КК України.

Сторона обвинувачення довела, що колишній суддя, за пособництва адвоката, одержав неправомірну вигоду для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дій з використанням наданої йому влади.

Колишньому судді, що обіймав посаду голови Козівського районного суду Тернопільської області, призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 6 років з позбавленням права обіймати певні посади строком 3 роки, з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна.

Адвокату призначено покарання у виді позбавлення волі строком 5 років з позбавленням права займатися адвокатською діяльністю строком 2 роки з конфіскацією половини належного адвокату на праві власності майна.

До набрання вироком законної сили екссудді залишено запобіжний захід у вигляді застави у раніше визначеному розмірі та додатково покладено на нього низку процесуальних обов’язків. Адвокату обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту строком 60 днів та додатково покладено низку процесуальних обов’язків.

Вирок може бути оскаржений до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду упродовж 30 днів з дня його проголошення, йдеться на сайті вищого антикорупційного суду.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (8)
 • Володимир Оліяр

  А медицина в нас платна чи безплатна, місця не хватить в ІТТ ДЛЯ ВСІХ.
 • Богдан Ярома

  Взяв і не поділився... А Ленін казав, що треба ділитися...
 • Надія Дідів

  Йой
 • Ljubow Oleksijko

  Ха. Один з випадків стосовно судді, що зафіксовано і доведено. Всього лиш один…

  Ліда Плющ reply Ljubow Oleksijko

  Ljubow Oleksijko факт

  Ljubow Oleksijko reply Ljubow Oleksijko

  Lidiia Pliusch ага ага!!

  Ліда Плющ reply Ljubow Oleksijko

  Ljubow Oleksijko Раніше і такого не було☝️

keyboard_arrow_up