Хлопчика, який зник на БАМі, знайшли в Байківцях

Хлопчика, який зник на БАМі, знайшли в Байківцях

Сьогодні, 7 квітня близько 19.00 години на вулиці Б. Лепкого, 14 (поблизу магазину "Наталка") зник 9-річний Олексійко. Рідні, друзі та сусіди шукали хлопчика по всьому масиві.

Близько 20.30 хлопчика знайшли у Байківцях

Рідні дякують усім, хто відгукнувся та допомагав шукати хлопчика!!!

Олексій, дитина з особливими потребами, у нього синдром Дауна. Він майже не говорить, але відкликається на своє ім'я.

Особливі прикмети: ріст 145 см. Був одягнений у сірі штани, сіру куртку та оливкову шапку.

Відео дня

Прохання, всіх хто бачив чи знає місце перебування Олексія  телефонувати на лінію 102, або ж 068 516 08 20 мама Люда, 067 747 28 44 сусідка Ірина.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (21)
  • Уляна Лоза
    Він вже знайшовся.
  • Марія Процик-Кирич
    Знайшли дитину?
    Уляна Лоза reply Марія Процик-Кирич
    Так
    Таня Шпікула reply Марія Процик-Кирич
    Марія Процик-Кирич  так
  • Марія Якимів
    +++++
  • Anya Mygas
    Знайшли уже!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:55 Обіцяв зняти з розшуку ТЦК за 2,5 тисяч доларів: справу тернополянина передали до суду 10:24 Не розрахувався — просто поїхав: тернополянина затримали за крадіжку мотоцикла 09:39 Через буревій затримуються міжнародні потяги та не працює пункт пропуску на кордоні 09:00 «На щиті» у село Язловець повернувся Герой Віктор Дрожак Від читача 17:55 Топ вакансій на екваторі року від служби зайнятості Тернопільщини 08:30 Наслідки негоди на Тернопільщині: без світла залишаються 66 населених пунктів 08:00 «Палата героїв» і реабілітація: як змінюється Кременецька лікарня, щоб надавати допомогу захисникам photo_camera 23:43 Зірвало дах і падають дерева: сильний вітер на Тернопільщині накоїв лиха 22:00 Загинув заради майбутнього: дружина захисника просить присвоїти звання Героя України Олегу Костюку 21:03 Як з'явилась дитяча залізниця у гідропарку: дивіться відео! play_circle_filled 20:00 Новий регіональний потяг з 11 липня курсуватиме через Тернопіль 19:30 Руслан Крутий став новим керівником Гусятинської поліції 19:00 Благоустрій майже на 400 мільйонів: на що передбачили кошти у Тернополі 18:10 У Дії з’явився розділ «Ветеран Pro» — цифрові послуги для військових і родин загиблих 17:20 Ветерани звинувачують секретаря міськради у вимаганні коштів, той заперечує 16:50 У центрі міста відремонтували тротуари: дивіться, який вигляд вони мають тепер! photo_camera 16:10 У Монастириськах прощаються з Героєм Анатолієм Синявою, якого майже рік вважали зниклим безвісти 15:43 За тисячі євро до Румунії або Молдови: на Тернопільщині викрили групу, яка переправляла чоловіків за кордон photo_camera 15:10 Штормове попередження на Тернопільщині: 7—8 липня грози, град та шквали 14:35 «Пакунок школяра»: батьки першокласників отримають 5 тисяч гривень на збори дитини в школу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up