На Тернопільщині чоловік втратив 165 тисяч гривень, повіривши в «інвестиції у криптовалюту»

На Тернопільщині чоловік втратив 165 тисяч гривень, повіривши в «інвестиції у криптовалюту»
Фото поліції Тернопільщини

54-річний чоловік з Чортківського району став жертвою шахрайства.

Про це повідомили в поліції Тернопільщини.

За словами заявника, невідома особа під приводом поповнення електронного гаманця на онлайн-платформі переконала його перерахувати кошти для нібито інвестування у криптовалюту. Довірившись шахраєві, чоловік здійснив декілька транзакцій зі свого банківського рахунку на сторонні невідомі рахунки. Загальна сума переказів склала 165 000 гривень. 

Після отримання грошей зв’язок із «представниками платформи» припинився, а доступ до обіцяних прибутків виявився відсутнім. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Поліція застерігає, щоб не стати жертвою шахрайства:

  •  не перераховуйте кошти на невідомі рахунки під обіцянки гарантованого доходу;
  •  перевіряйте інформацію про фінансові платформи через офіційні джерела;
  •  не передавайте стороннім особам реквізити банківських карток та коди підтвердження;
  •  у разі підозри негайно звертайтеся до поліції за номером 102.

— Пам’ятайте: жодна легальна інвестиційна компанія не гарантує надприбутків і не вимагає термінових переказів без належних договорів та перевірки, — зазначають у поліції.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що двоє жителів Тернопільщини втратили майже по 100 тисяч гривень, повіривши телефонним псевдобанкірам, які переконали їх «захистити рахунки». Загалом за один день шахраї виманили у трьох потерпілих понад 218 тисяч гривень.

 

Читайте також:

Двоє людей втратили майже по 100 тисяч — нові шахрайські схеми на Тернопільщині

Понад дві тисячі літрів бензину зникли на папері: на Чортківщині викрили службові махінації


 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up