На Тернопільщині судитимуть групу, яка продавала фальсифікат алкоголю під виглядом горілки та коньяку

На Тернопільщині судитимуть групу, яка продавала фальсифікат алкоголю під виглядом горілки та коньяку

Учасники організованої злочинної групи, яка займалась виготовленням фальсифікованих алкогольних напоїв, постануть перед судом. 

Слідчими Головного управління Державної фіскальної служби у Тернопільській області під процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури завершено розслідування кримінального провадження стосовно організованої злочинної групи, яка займались виготовленням та реалізацією фальсифікованих алкогольних напоїв з використанням підроблених марок акцизного податку, повідомляє пресслукжба Головного управління ДФС в Тернопільській області.

Фальсифікат під виглядом горілки та коньяку різних марок розливався у скляну тару із використанням підроблених марок акцизного податку та реалізовувався фізичним особам на території Тернопільської та ряду інших областей.

Відео дня

Всього у членів організованої групи вилучено близько 2 тисяч літрів спирту, більше 1,2 тис. пляшок незаконно виготовлених алкогольних напоїв, близько тисячі підроблених марок акцизного податку, а також значну кількість порожньої тари, корків та етикеток, обладнання для незаконного виготовлення алкогольних напоїв. На вказані товарно-матеріальні цінності накладено арешт.

За результатами досудового розслідування трьом особам повідомлено про підозру у незаконному виготовленні алкогольних напоїв, зберіганні з метою збуту, транспортуванні з цією метою та збуті незаконно виготовлених алкогольних напоїв, вчиненими у складі організованої групи. Організатору, крім цього, повідомлено про підозру у придбанні, зберіганні та використанні при продажу незаконно виготовлених підакцизних товарів підроблених марок акцизного податку.

Кримінальне провадження направлено до суду з обвинувальним актом. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up