На Тернопільщині виготовили фальсифікат на 3 млн грн

На Тернопільщині виготовили фальсифікат на 3 млн грн

Правоохоронці припинили діяльність злочинної групи, що незаконно виготовляла підакцизні товари з підробленими марками акцизного податку у Західному регіоні держави.

У результаті санкціонованих обшуків на території Тернопільської, Львівської і Закарпатської областей вилучено велику партію фальсифікату. За попередніми підрахунками, вилучено близько 5200 л горілки та коньяку, 1200 л спирту. Окрім цього в арсеналі зловмисників було виявлено інше обладнання та три автомобілі. Загальна вартість вилученого обладнання та товарно-матеріальних цінностей становить близько 3 млн 300 тис грн.
На Тернопільщині виготовили фальсифікат на 3 млн грн, фото №1 на сайті 20minut.ua
Досудове розслідування триває, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up