На водія напали, іномарку украли

На водія напали, іномарку украли
За гарячими слідами нападників знайшли. 18- і 20-річний хлопці у скоєному зізнались і тепер відповідатимуть перед законом

 

Двоє молодиків відібрали ключі від іномарки, а водія насильно запхали до салону власної авто і  поїхали.  Це трапилось вночі 18 травня у Підволочиському районі.

19-річний житель с. Кошляки, що у Підволочиському районі, власним автомобілем «Пежо-309» приїхав до бару у сусідньому Новому селі, аби забрати знайому. Принаймні він сам так розповів правоохоронцям. Коли припаркувався поруч з баром, до нього підійшли двоє молодиків. Відібрали ключі від авто, а водія силоміць запхали і салон і виїхали в бік с. Кошляки.

  • Далеко від’їхати не змогли, адже автівка зламалась, - розповів начальник сектору профілактичної роботи обласної державтоінспекції Василь Барановський. – Хлопці залишили на узбіччі іномарку, в салоні якої був і власник, а самі утекли.

Молодий водій подзвонив до міліції, ті викликали на місце даішників.  Нападників знайшли оперативно. Ними виявились жителі с. Гнилиці. 18- і 20-річні хлопці, які в скоєному зізнались.

На скільки накриміналили друзі, має встановити слідство.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:10 Смерть від вогню: за місяць 13 людей загинули в пожежах на Тернопільщині 14:35 Прокуратура у суді захищатиме Заліщики від неконтрольованої забудови 14:02 У полі на Зборівщині знайшли тіло жінки, яка була в розшуку 13:26 Чоловіка з Тернопільщини у маскувальному плащі затримали при спробі незаконно пробратись до Молдови Від читача 10:24 Чи потрібно подавати інформацію про звільнення працівника? 12:48 Небезпечна відлига: які штрафи можна отримати за неприбрані бурульки та неочищені території 12:10 Досі в реанімації. Медики розповіли про стан немовляти, яке знайшли в під’їзді на Київській 11:40 У Гусятині лікарі витягли зі стравоходу жінки ключ від дверей photo_camera 11:06 34 населені пункти на Тернопільщині залишаються без світла 10:38 20-річна водійка збила неповнолітнього на пішохідному в Кременці та залишила місце аварії 10:10 Льодяна кірка на дорогах та тротуарах: у Тернополі діє жовтий рівень небезпеки 09:35 Через аномальну погоду Укрзалізниця повідомила про затримку потягів, що курсують через Тернопіль 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Ігоря Ільєва, Ігоря Вербовецького та Назарія Білобровку 08:00 У Тернополі стартує прийом заявок на Інклюзивний шкільний громадський бюджет 22:00 У 28-й школі підготували Пункт незламності: який має вигляд play_circle_filled 20:40 Графік відключення світла в Тернополі та області на 27 січня 20:01 Майже 40 хвилин висіла на балконі непритомна: історія 14-річної Насті Цяпало, яка вижила після ракетного удару 19:02 Місяцями без вікон і ремонти власним коштом: як живуть постраждалі від ракетної атаки 18:30 27 січня на трьох вулицях Тернополя не буде води: адреси 18:00 Тернопільські підприємці можуть отримати часткову компенсацію за придбані генератори, але є умови
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up