Патрульні спіймали чоловіків, які намагались викрасти авто на Живова

Патрульні спіймали чоловіків, які намагались викрасти авто на Живова

Підозрілі особи стояли неподалік автомобіля, у якого було розбите вікно, у дворі будинку на Живова близько 21-ї 6 лютого. Їх помітив патрульний, який перебував не на службі.

Інспектор відразу зателефонував на службу 102 і розповів про інцидент, щоб направили екіпаж на допомогу. Екіпаж патрульних оперативно прибув за вказаною адресою. Почувши сирену патрульного автомобіля, чоловіки почали втікати. Полісмену вдалося затримати одного з них – 31-річного жителя Мукачево. На місце події викликали слідчо-оперативну групу.

Патрульні, проглянувши камери відеоспостереження у місцевому супермаркеті, передали в орієнтування громадян, які втекли. За гарячими слідами вони виявили 36-річного чоловіка, який підходив під опис, на вулиці Князя Острозького.
Обох осіб передали до відділку поліції, повідомляє патрульна поліція Тернополя.

Відео дня

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Piter Savka
    Голову в водвірки і дверима поки не відключиться.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Свято з великим серцем: випускники Хоростківського ліцею №1 подарували дрон для ЗСУ play_circle_filled 21:11 За ексголову Тернопільської облради внесли заставу в розмірі 15 мільйонів 21:00 Продаж, кримінал, арешт: що стало із гуртожитком «Чайка» біля Тернопільського ставу 20:01 Побачила серед полонених на фото свого чоловіка. З дворічної неволі повернувся Петро Трофимлюк Від читача 15:34 За підсумками дев’ятої та десятої хвиль програми «Власна справа» 48 підприємців отримали гранти на загальну суму 11,5 млн грн 19:00 Нового директора обиратимуть у тернопільській школі №16 18:01 Долар дорожчає четвертий день поспіль 17:20 Теребовлянський фаховий коледж культури і мистецтв відзначає 85-ту річницю photo_camera 16:50 Біля зупинки «Центр» кладуть нову бруківку: частково обмежили рух photo_camera 16:25 Жінка знайшла тіло свого співмешканця у річці: деталі трагедії в Озерянській громаді 16:01 Аварія на Протасевича: травмувалися шість людей (ОНОВЛЕНО) 15:28 Знущаються з пам’яті полеглих: в МВС показали жахливий стан тіл, які повернула рф під час репатріації photo_camera 15:10 Бензин і дизель знову подорожчали: які ціни на АЗС 14:37 Двоє людей потонули у водоймах Тернопільщини за вихідні 14:03 Продають кавуни, дині та лохину: які ціни на овочі та фрукти на ринку photo_camera 13:30 Випускниця з Тернополя отримала 200 балів на мультитесті 13:01 Звільняють від сплати податків: як постраждалим підприємцям Тернополя отримати пільгу 12:51 Синоптики попереджають про грози і посилення вітру 12:21 В аварії на річці Серет загинув 56-річний чоловік 11:45 На Збаражчині водій авто не впорався з керуванням та злетів у кювет — є постраждалі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up