Під час «п'яної» суперечки забив до смерті: жителю Кременеччини загрожує до 10 років за ґратами

Вбивця сам подзвонив у поліцію та повідомив, що випадково знайшов бездиханне тіло чоловіка у одному з дворів.
Від 8 до 10 років позбавлення волі може загрожувати жителю Кременецького району за умисне вбивство знайомого.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.
Слідчі ГУНП в Тернопільській області скерували до суду матеріали кримінального провадження за фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть.
Подія трапилася у вересні цього року. Про бездиханне тіло невідомого чоловіка в одному із дворів міста Почаєва на лінію «102» повідомив місцевий житель. Слідчо-оперативна група, яка виїжджала на місце події, виявила на тілі 54-річного потерпілого численні ушкодження.
Конфлікт перейшов у бійку
У ході слідства працівники поліції встановили, що до смерті потерпілого причетний сам додзвонювач.
За словами підозрюваного, під час розпивання спиртних напоїв у помешканні спільного знайомого у нього з потерпілим виник конфлікт. Суперечка переросла в штурханину. Після цього чоловіки вийшли з будинку і продовжили бійку. Кривдник наніс потерпілому кілька ударів, а коли той впав на землю, покинув місце злочину.
Господар житла виявив бездиханного товариша у дворі і розшукав винуватця сварки. Зловмисник повернувся перевірити стан жертви. Коли переконався, що той мертвий, сам викликав поліцію, заявивши правоохоронцям, що тіло виявив випадково. Однак працівники поліції довели причетність підозрюваного до скоєного протиправного вчинку.
Подальшу долю лиходія вирішуватиме суд
Слідчі затримали чоловіка відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому оголосили підозру та обрали і запобіжний захід — тримання під вартою.
За результатами проведених експертиз та зібраних доказів слідчі, за процесуального погодження прокуратури області, скерували обвинувальний акт на судовий розгляд.
До слова, на Тернопільщині під час суперечки чоловік, 1950 року народження, зарізав сина співмешканки. Потерпілий помер на місці події.
Читайте також:
- Забив до смерті: жителя Монастирищини засудили до 11 років за ґратами
- Ножем у серце: на Тернопільщині чоловік заколов пасинка під час суперечки
- Вдарив ножем понад 100 разів — кременчанина засудили до довічного ув'язнення
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.