Продавали неіснуючий товар: тернопільські правоохорнці попередили про схему шахраїв

Продавали неіснуючий товар: тернопільські правоохорнці попередили про схему шахраїв

Поліцейські Тернопільщини неодноразово розміщували матеріали інформаційного характеру з метою застерегти громадян від різноманітного роду шахрайств пов’язаних з купівлею товарів в інтернеті. Однак, незважаючи на це поліцейські продовжують документувати нові факти даних злочинів.

Зазвичай зловмисники заманюють покупців товарами зі значними знижками, але при цьому обов’язковою умовою являється передоплата. Як тільки кошти надходять на рахунки аферистів, вони зникають із привласненими грішми, пояснюють правоохоронці

Від такого злочину потерпів й житель Тернополя. Чоловік здійснив передоплату в розмірі майже 4600 гривень , однак бажаної газової плити так й не отримав. Натомість інший краянин втратив 4000 гривень за які хотів придбати автомобільні диски.

Відомості про події працівники поліції внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до ч. 1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці наголошують про прості правила, як не стати жертвами інтернет-шахраїв:

- перевіряйте інформацію про продавця, почитайте відгуки про нього в інтернеті;

- при надходженні товару перевірте його на пошті;

- використовуйте функцію післяоплати;

- не повідомляйте реквізити вашої картки, які маєте право знати лише Ви: термін дії карти, коди, одноразові паролі, які приходять на телефон.

У разі, якщо Ви стали жертвою шахраїв, звертайтеся до поліції за номером «102»

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up