Судитимуть водія, причетного до смертельної ДТП на Будного

Поліцейські скерували до суду провадження щодо водія, якого підозрюють у скоєнні смертельної аварії в листопаді минулого року на Будного.
Про це повідомили в поліції Тернопільської області.
Нагадаємо, що дорожньо-транспортна пригода трапилася 26 листопада близько 8 ранку у Тернополі на вулиці Будного. Водій автомобіля Opel Vectra, 53-річний житель Львівської області, на пішохідному переході збив жінку. Потерпіла — тернополянка 1973 року народження. Вона від отриманих травм загинула на місці події, а водія затримали.
У ході досудового розслідування поліцейські встановили, що підозрюваний на момент ДТП був у стані сильного алкогольного сп'яніння. У його крові медики виявили понад 2 проміле алкоголю. Окрім цього водій суттєво перевищив швидкість та не встиг вчасно загальмувати. Чоловік свою вину визнав.
Підозрюваному загрожує до десяти років позбавлення волі. Слідчі розслідування злочинів у сфері транспорту ГУНП в Тернопільській області інкримінують йому порушення правил безпеки дорожнього руху (ч. 3 ст. 286-1) Кримінального кодексу України.
Читайте також:
На Будного автомобіль збив жінку, яка переходила дорогу: вона загинула на місці
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.