Тернополянин намагався викрасти візок людини з інвалідністю

Чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 5 до 8 років.
Увечері 27 лютого тернополянин, перелізши через паркан на територію приватного будинку, намагався викрасти звідти крісло для пересування людини з інвалідністю. Чоловіка зупинили поліцейські охорони, котрі прибули за викликом на лінію «102».
Про це повідомили в поліції Теронпільської області.
Три хвилини вистачило правоохоронцям, аби дістатися до місця ймовірного правопорушення, але той лише встиг вивезти візок за паркан.
Поліцейські викликали на місце події слідчо-оперативну групу. Чоловіка затримали відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Вирішується питання про оголошення підозри згідно з ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України та обрання запобіжного заходу.
Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що на бульварі Петлюри жінка вкрала дитячий візок. Її розшукувала поліція.
Читайте також:
Поліція розшукує жінку, яка вкрала на бульварі дитячий візок
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.