У Харкові зарізали 18-річного хлопця з Тернопільщини (ОНОВЛЕНО)

У Харкові зарізали  18-річного хлопця з Тернопільщини (ОНОВЛЕНО)
фото із групи Український Харків #Євромайдан
У Харкові у ресторані зарізали другокурсника юридичної академії. Хлопець, як повідомили ЗМІ, родом з Тернопільщини. Інцидент трапився під час святкування дня народження його друга.


Інформацію про вбивство підтвердили «20 хвилин» у прес-службі навчального закладу. Утім, без будь-яких уточнень.

За інформацією ЗМІ, студент-другокурсник загинув за лічені хвилини, оскільки ножем йому перерізали сонну артерію. Хто саме вбив хлопця, слідство не уточнює, утім стверджує, що має інформацію про підозрюваного.

- Наразі слідству відомо, що в кафе відпочивало декілька компаній, - цитують видання слова прес-секретаря прокурора Харківської області Віти Дубовик. – Одна із них святкувала день народження, інша – парубочу вечірку. На танцмайданчику стався конфлікт. Хтось когось штовхнув. У результаті група хлопців вийшла на вулицю.

Що ж сталось на вулиці, пишуть ЗМІ, достеменно ніхто не знає. Однак, за словами Віти Дубовик, найближчим часом будуть закінчені первинні оперативні слідчі дії. Прокуратура збере всю інформацію. І є велика імовірність, що особу підозрюваного буде встановлено найближчим часом  

Тим часом, інтернетом шириться інформація, що загиблий – Віктор Попіль з Чорткова. Ймовірну причину суперечки його друзі пов’язують із вигуками компанією «Слава Україні!»

- Коли закінчилась музика, хлопці почали кричати «Слава Україні!», зал підхопив, - цитують у спільноті «Патріот» слова друга Віктора (просив не називати його імені). – Поруч сиділи хлопці, яким це не сподобалось. Я сам там не був, но мені говорили, що вони ніби то з Донбасу.


Хлопці вийшли на вулицю. Почалась штовханина. Відтак з’ясовування стосунків закінчилось плачевно – Віктору хтось перерізав горло і він загинув майже відразу. 
За інформацією спільноти, слідчі вилучили відео з камер спостереження на найближчих до бару приміщеннях. А допоки вбивця на свободі, просять не політизувати конфлікт.

- Неможна однозначно стверджувати, що  вбивство сталось  через політичні мотиви. Зараз у нас в кожному кутку кричать «Слава Україні», але нікого через це не вбивали, - цитує спільнота слова працівників Центру громадських зв’язків Харківської обласної міліції.

Читайте також: Що спровокувало вбивцю,  тільки одному Богу відомо, кажуть у Харківській академії

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Тернопільські борці здобули перемоги на міжнародному турнірі в Чехії 21:00 «Хочу, щоб у виробах була душа»: військовий після поранення створює авторський декор з металу та дерева photo_camera 20:34 Журналісти повідомили, що перший заступник начальника поліції Тернопільщини вніс заставу у 5 мільйонів 20:00 ​​​​​​Просять відремонтувати дорогу на Зеленій. Петицію розглянуть, якщо її підпишуть 500 людей Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 19:00 Кременецька академія імені Шевченка відзначила 220 років від дня створення 18:15 У тернопільському «Зоокутку» народилось оленя 17:31 Тернополяни скаржаться, що забрали тролейбус №5. У міськраді проблеми не бачать 17:00 Вулицю у Чернелові-Руському назвуть на честь загиблого Героя Василя Маційовського 16:00 Апеляція не допомогла: начальнику районного ТЦК залишили штраф і рік без водійських прав за п’яне водіння 15:34 У селах Чортківської громади встановлять майданчики для роздільного збирання відходів 15:00 У Тернополі оновлюють дорожню розмітку 14:20 Школярі висадили дерева на території майбутнього парку в Чорткові 13:30 Неподалік Тернополя посвятили відреставровану каплицю Матері Божої photo_camera 13:05 Куди піти, що побачити у вихідні 23-24 травня у Тернополі 12:05 На Теребовлянщині чоловік наловив мішок риби під час нересту — збитки на майже 250 тисяч гривень 11:30 За добу патрульні виявили шість кермувальників у стані сп’яніння 11:00 Житель Тернопільського району втратив 431 тисячу гривень, коли купував авто 10:25 Уряд дозволив використання систем оповіщення для оголошень про вшанування памʼяті 09:46 Артилеристи висловили підтримку чемпіону світу з боксу Олександру Усику напередодні поєдинку play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up