У Тернополі поліція "накрила" підпільний гральний заклад (ФОТО, ВІДЕО)

У Тернополі поліція "накрила" підпільний гральний заклад (ФОТО, ВІДЕО)
  • В області тривають заходи щодо виявлення та припинення діяльності гральних закладів. 
     
  • Один з таких залів працював у Тернополі в підвальному приміщенні на вулиці Київській. 2 квітня правоохоронці припинили його діяльність.

 

16 комп'ютерів, а саме системні блоки, монітори та супутнє обладнання виявили та вилучили працівники управління стратегічних розслідувань спільно з оперативниками Нацполіції Тернопільщини.

У ході слідства стало відомо, що функціонував заборонений заклад конспіративно і, як правило, у вечірній та нічний час. Відвідувачі могли робити ставки, сплачувати кошти та отримувати доступ до гри.

 

Тернополяни, залежні від азарту, таким чином програвали останні гроші, залишаючи сім’ї без засобів на існування. Декого гральна залежність штовхала на злочини, аби роздобути чергову суму на ставку.

2 квітня під процесуальним керівництвом Тернопільської місцевої прокуратури оперативники спільно з працівниками УСР оглянули та припинили діяльність незаконної установи.

Даний факт слідчі зареєстрували в Єдиному реєстрі досудових розслідувань згідно статті 203-2 ККУ - зайняття гральним бізнесом. Покарання за це – штраф від десяти до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

Встановлюють правоохоронці осіб, причетних до організації закладу, повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • СТУГНА П
    Що  значить працював конспіративно ,якщо вивіска висить на самому видному місці . На мою думку справедливо буде зробити наступним чином: компютери конфіскувати в якості доходу в бюджет ,а потім їх розпріділи по сільським школам в класи інформатики. Щодо цих фігурантів справи то треба їм давати реальні терміни ,а не умовні . Так само треба завести справу на орендаря приміщення як співучасника злочину і конфісковувати в дохід держави це приміщення ,майно по іншому не навчиш .
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 «Я не хотів би, щоб мої діти знали війну». Історія оператора дронів з 105 окремої бригади ТрО 20:16 Графік відключення світла в Тернополі та області на 18 січня 20:00 Династія вільної крові: історія артилериста на псевдо Таґадай 19:00 Шахраї виманили у жительки Тернополя 107 тисяч гривень, представившись працівниками поліції Від читача 20:37 Лінія 112 — канал допомоги у разі відсутності тепла, води чи світла 18:00 Уночі до -20: прогноз погоди на 18-20 січня 17:00 Санкар Андрій Мандзій здобув другу перемогу в кар'єрі на Кубку націй напередодні Кубка світу 16:00 Оренда генератора в Тернополі: скільки коштує послуга та як отримати знижку 15:15 Школярі Чортківської громади з 19 січня йдуть на канікули 14:00 Судитимуть службовця лісопідприємства, який вніс неправдиві дані в документи про реалізацію 86 дубів 13:02 Навчання у Тернополі призупиняють на тиждень (оновлене) 12:02 Відмовився служити, бо мав проблеми із зором. Суд натомість відправив до тюрми 11:02 Тепло є і дають собі раду. Що кажуть директори шкіл Тернополя і чи хочуть канікул 10:00 Готуємо ситні бутерброди з авокадо і гранатом 09:00 Тернопільщина втратила Захисників Івана Вашковича і Миколу Небоженкова
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up