В день приймали по кілька клієнтів, ціна за годину — 1 500 грн: у Тернополі судили сутенерку
- Жінка просила суд не карати її суворо, бо в неї на утриманні новонароджена дитина.
- Сутенерка — тернополянка. Сексуальні послуги клієнтам надавали її землячки. Працювали майже півроку, приймаючи в день часом по кілька клієнтів.
Молодій мамі немовляти, яку звинуватили у сутенерстві, 15 серпня 2023 року проголосив вирок Тернопільський міськрайсуд.
Світило до семи років тюрми
Вона організувала незаконний секс-бізнес, залучивши двох землячок до роботи. Проститутки брали за годину 1 500 грн, за 30 хв — 1 000 грн. Працювали активно, в день приймали по кілька клієнтів у помешканні, що винайняла сутенерка. Частину коштів віддавали сутенерці. Вона ж розміщувала оголошення про надання інтимних послуг, спілкувалась та домовлялась із клієнтами, організовувала місця для побачень, а також стежила за безпекою двох трудівниць.
Коли жінку впіймали поліцейські, її звинуватили за ч.1 ст. 303, ч.2 ст. 303 Кримінального кодексу України. Йдеться про сутенерство або втягнення осіб в заняття проституцією. Санкція інкримінованої статті передбачає до семи років позбавлення волі. То як покарав суд молоду маму?
— Обвинувачена, керуючись метою незаконного збагачення, бажаючи мати стабільне джерело доходу від протиправної діяльності, на території міста Тернопіль, займалась сутенерством, що полягало в прийнятті замовлень від клієнтів щодо надання платних послуг сексуального характеру, контролювала час початку та закінчення замовлення для надання сексуальних послуг, пересвідчувалась про відсутність перешкод для зайняття проституцією, отримувала кошти за надання платних послуг сексуального характеру іншою особою, — йдеться у матеріалах справи.
Місцем зустрічі з клієнтами обрали орендовану у Тернополі квартиру. На одному з сайтів сутенерка розмістила оголошення про надання еротичних послуг. І вказала номер телефону. 30 вересня 2021 року по обіді відгукнувся перший клієнт. Він погодився на секс із повією за тисячу гривень.
Свідчити проти себе відмовилась
Працювали дівчата до грудня місяця, поки їх не зупинили правоохоронці під час так званої контрольної закупки, а організаторку бізнесу не звинуватили у сутенерстві. Справу розслідували і передали до суду.
У суді дівчина провину визнала повністю, погодилась зі всіма зібраними в час досудового розслідування доказами, а от свідчити проти себе і бізнесу відмовилась, пославшись на ст. 63 Конституції України. У вчиненному, запевняла, щиро розкаюється і обіцяла в подальшому злочинів не вчиняти. Просила суд не позбавляти її волі та врахувати те, що у неї на утриманні перебуває новонароджена дитина.
Суд визнав дівчину винуватою у сутенерстві. Та призначив їй покарання:
— за ч.1 ст. 303 КК України із застосуванням ст.69 КК України у виді обмеження волі на строк два роки;
— за ч.2 ст. 303 КК України із застосуванням ст.69 КК України у виді обмеження волі на строк три роки.
Врешті молода сутеренка відбулась роком умовного строку.
З неї стягнули також понад дев’ять тисяч гривень за проведеня судових експертиз в користь держави.
Вирок може бути оскаржений до Тернопільського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Юридична довідка
Кримінальний кодекс України
Стаття 303. Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією
1. Втягнення особи в заняття проституцією або примушування її до зайняття проституцією з використанням обману, шантажу чи уразливого стану цієї особи, або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, або сутенерство - караються позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років.
2. Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені щодо кількох осіб або повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або службовою особою з використанням службового становища, або особою, від якої потерпілий був у матеріальній чи іншій залежності, - караються позбавленням волі на строк від чотирьох до семи років.
Довідка
Вирок у Судовому реєстрі — https://reyestr.court.gov.ua/Review/112826656
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
Окса ОксаНадіюсь кошти не на ЗСУ😂😂😂😂😂😂😂 -
Читач12Міліція не тим займається.