Викликала поліцію, бо чоловік зник, а потім погрожувала слідчій сокирою

Викликала поліцію, бо чоловік зник, а потім погрожувала слідчій сокирою

Спочатку Ольга подзвонила до поліції, що її чоловік чотири місяці не виходить на зв’язок. А коли правоохоронці приїхали до неї додому, аби взяти покази, жінка агресивно поводилась і  нецензурно лаялась. Коли словесні аргументи закінчились, схопила сокиру, яка стояла в коридорі, і наблизилася до слідчої.

Вирок жінці, яка із сокирою в руках спілкувалась з поліцейськими, проголосив 25 червня Лановецький райсуд.

 

Кричала і матюкалась

Її звинуватили за ч.1 ст.345 КК України, — йдеться про погрозу вбивством чи насильством щодо працівника правоохоронного органу. Санкція статті передбачає до трьох років позбавлення волі.

Відео дня

Слідча, капітан поліції Лановецького райвідділу, до суду не прийшла. Але на адресу суду надіслала заяву, в якій просила розглядати справу у її відсутності. А при призначенні міри покарання вказала, що покладається на думку суду.

Як дізнались «20 хвилин», у погрозі поліцейській звинуватили уродженку Кіровоградської області Ольгу К. Потерпілою у справі була капітан поліції Світлана Б. — старша слідча Слідчого відділення відділення поліції №1 (м. Ланівці).

За версією слідства, ввечері 4 квітня 2024 року на службовий планшет старшої слідчої, яка чергувала того дня у складі оперативно-слідчої групи, надійшло повідомлення від заявниці, що її чоловік чотири місяці не виходить на зв’язок. Група виїхала додому до жінки, аби взяти покази.

Жінка натомість поводилась агресивно та грубо відповідала на запитання поліцейських.

 

Що пояснювала у суді?

— Перебуваючи у житловому будинку за місцем свого проживання, достовірно знаючи та чітко усвідомлюючи, що опитування проводять працівники правоохоронного органу, з використанням ненормативної лексики, взявши в руки сокиру, що є предметом, яким можна завдати тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості, наблизилася до старшого слідчого СВ ВП №1 (м. Ланівці) капітана поліції, чим здійснила погрозу насильством працівнику правоохоронного органу, у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків, — йдеться у матеріалах справи, про які дізнаємось із Судового реєстру.

Свою вину Ольга у суді визнала і пояснила, що дійсно 4 квітня 2024 року вона зателефонувала в поліції з повідомленням про те, що її чоловік чотири місяці не виходить на зв`язок. До неї приїхали поліцейські. І коли давала пояснення, вона була дуже знервована і в якийсь момент сприйняла слова слідчої на свій рахунок, в результаті чого схопила сокиру, яка стояла в коридорі, і наблизилася до слідчої. Будь-яких намірів спричинити їй тілесні ушкодження вона не мала. В даний час вона жаліє про вчинене, щиро кається і більше, — обіцяла, — такого не робитиме.

 Визнати винуватою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.345 КК України, призначивши покарання у виді пробаційного нагляду на строк три роки, — таким був вирок Лановецького райсуду.

На даний вирок може бути подана апеляційна скарга протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

 

Юридична довідка

Кримінальний кодекс України

Стаття 345. Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу

1. Погроза вбивством, насильством або знищенням чи пошкодженням майна щодо працівника правоохоронного органу, а також щодо його близьких родичів у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків — карається виправними роботами на строк до двох років або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

 

Довідка

Вирок у Судовому реєстрі — https://reyestr.court.gov.ua/Review/119976212

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Haywood
    Легко и быстро – накрутка рефералов для вашего успеха! @nakrutochka2

keyboard_arrow_up