З автомобіля на заправці викрали два мільйона
- Чоловік отримав готівку за товар, повертався до Хмельницького, заїхав на АЗС, аби заправити авто, розповів читач. Вийшов на хвилинку, повернувся – грошей немає.
- На місце події виїжджала слідчо-оперативна група, повідомили у поліції.
- На заправці ОККО, що на Збаразькому кільці, в чоловіка з машини викрали 2 мільйона гривень, - розповів редакції читач Андрій. – На місці купа поліції.
Зі слів читача, пограбували на заправці чоловіка, який привозив до Тернополя товар, отримав за нього гроші і мав повертатись до Хмельницького. Заїхав на АЗС, аби заправити авто. Вийшов, аби розрахуватись. Коли повернувся – з машини зникли два мільйона гривень.
Інцидент стався на заправці ОККО, що на «Східному» близько 18.00.
У поліції запевнили, що слідчо-оперативна група виїжджала на місце події. Обставини крадіжки з’ясовують.
О 19.40, як переконались журналісти, на заправці, зазначеній читачем, все спокійно. Поліції немає.

Деталі з'ясовуємо.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
Galina ChorneyЯк дебіл най шукає може найде то хто лишає такі гроші у машині -
Stefania ReusНенормальный.. -
Maria MartuniykХа ха ха ,а де банки ,що 2 млн . налічки везе в машині ?? -
Ростислав Кольцовне на бідного напали.Поділився з нужденними.