Збитки на майже 160 тисяч гривень: при будівництві каналу «Водної арени» у Тернополі завищили вартість робіт

Збитки на майже 160 тисяч гривень: при будівництві каналу «Водної арени» у Тернополі завищили вартість робіт
Фото Антон Марчевський

Судитимуть працівника управління капітального будівництва Тернопільської ОДА.

Тернопільською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт щодо інспектора відділу управління капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації, який не перевірив акти робіт з будівництва гідротехнічних споруд, через що завищено їх вартість (ч. 1 ст. 367 КК України). Про це повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.

Слідством встановлено, що між управлінням капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації та одним з товариств з обмеженою відповідальністю укладено договір підряду щодо будівництва гідротехнічних споруд веслувального каналу з інфраструктурою «Водна арена Тернопіль». Під час будівництва каналу підрядник у актах приймання-передачі виконаних робіт за червень, серпень, вересень 2020 року вказав неправдиві дані щодо обсягу виконаної роботи, а інспектор з технічного нагляду належно не перевірив дані, зазначені в документах.

На підставі підписаних актів управлінням ОДА підряднику були перераховані кошти, якими товариство розпорядилось на власний розсуд.

Відео дня

Через неправомірні дії особи бюджету спричинено збитків на суму майже 160 тис грн.

Завершено розслідування, яке здійснювали слідчі СУ ГУНП в Тернопільській області під процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури.

Довідка

Стаття 367. Службова недбалість

ч 1. Службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб, - карається штрафом від 250 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Читач24

    Дуже чесна порядна побожна і правдива влада
  • Igor Xot

    Це в день, чи як??? 🤔🤷

    Світлана Тепцова reply Igor Xot

    Igor Xot ,зараховано))

keyboard_arrow_up