Житель Тернопільщини у Києві в лікарні убив сусіда по палаті, бо той заважав йому спати

Зловмисник кілька разів милицею ударив по голові чоловіка, оскільки той своїми криками заважав спати. За скоєне затриманому загрожує до десяти років ув’язнення.
Близько 6-ї години ранку до чергової частини Солом’янського управління поліції від лікаря надійшло повідомлення про те, що у відділенні виявлено тіло пацієнта з ознаками насильницької смерті. На місце події негайно виїхали слідчо-оперативні групи Головного та районного управлінь поліції із судово-медичним експертом.
Начальник Солом’янського управління поліції Павло Василенко розповів, що для встановлення остаточної причини смерті тіло потерпілого направили на судово-медичну експертизу:
«За показами свідків, пацієнт криками заважав сусідам по палаті спати. Один із пацієнтів не витримав і кілька разів вдарив милицею по голові порушника спокою. Після чого чоловік пішов відпочивати, а зранку лікарі виявили пацієнта без ознак життя».
На місці поліцейські виявили іншого учасника конфлікту та затримали його у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Це – 44-річний уродженець Тернопільської області, який не мав постійного місця проживання та ніде не працював.
«За цим фактом розпочато кримінальне провадження за частиною другою статтею 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує до десяти років позбавлення волі», - додав Павло Василенко.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва Олена Мошко.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
ПустилоТернопільщина не може без рекордів.Такого мабуть не було за останні 100 років,щоб у лікарніній палаті.Але і рагульським биком треба бути,щоб замість співчуття(крачав,бо боліло) забити людину.Дожилися.
-
Світлана ВасилюкЦе ще раз підтверджує,що в палатах для хворих має бути лиш одне ліжко.Пустило reply Світлана ВасилюкРагуля це не зупинить,він зайде і у сусідню палату.