Жителя Бучача в готелі обікрала дівчина з вокзалу

Жителя Бучача в готелі обікрала дівчина з вокзалу

Чоловік втратив гроші з карток і дорогий смартфон.

Зловмисниця, відпочиваючи у готелі з новим знайомим, обікрала його на майже 25 тисяч гривень.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Житель Бучача розповів правоохоронцям, що, під час відпочинку в готелі з дівчиною, з якою познайомився на залізничному вокзалі, остання обікрала його.

З’ясувалося, поки молодик спав, зловмисниця перекинула з його банківських карток на свій рахунок майже 15 тисяч гривень, та ще й прихопила дорогий смартфон.

Правоохоронці встановили особу зловмисниці. Нею виявилася раніше судима жителька Хмельниччини, 1996 року народження.

Відомості за даним фактом внесено до ЄРДР за частиною 4 статті 185 ККУ. Санкція статті передбачає позбавлення волі терміном до восьми років.

Читайте також

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up