Жителя Бучача в готелі обікрала дівчина з вокзалу
Чоловік втратив гроші з карток і дорогий смартфон.
Зловмисниця, відпочиваючи у готелі з новим знайомим, обікрала його на майже 25 тисяч гривень.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.
Житель Бучача розповів правоохоронцям, що, під час відпочинку в готелі з дівчиною, з якою познайомився на залізничному вокзалі, остання обікрала його.
З’ясувалося, поки молодик спав, зловмисниця перекинула з його банківських карток на свій рахунок майже 15 тисяч гривень, та ще й прихопила дорогий смартфон.
Правоохоронці встановили особу зловмисниці. Нею виявилася раніше судима жителька Хмельниччини, 1996 року народження.
Відомості за даним фактом внесено до ЄРДР за частиною 4 статті 185 ККУ. Санкція статті передбачає позбавлення волі терміном до восьми років.
Читайте також
- Заробив 500 гривень і кримінальну відповідальність: тернополянин вкрав з лікарні медичні картки та історії хвороб
- Нічого святого: у Бережанах місцевий житель обікрав церкву
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.