Жителя Збаража судитимуть за збут наркотиків та самовільне залишення військової частини

Жителя Збаража судитимуть за збут наркотиків та самовільне залишення військової частини

Прввоохоронці викрили злочинну діяльність 29-річного жителя Збаража. Фігурант розповсюджував небезпечні психотропні речовини шляхом закладок.

Про це повідомили в поліції Тернопільщини.

Заборонений препарат PVP купував через телеграм-канали і реалізовував на території Тернополя та області. Залишав клієнтам  фасований товар в обумовлених місцях.

Під час обшуків у фігуранта вилучили партію психотропної речовини, вартість якої на чорному ринку становить близько 200 тисяч гривень, мобільні телефони, ваги, пакувальний матеріал та координати закладок.

Крім цього слідчі слідчого управління ГУНП в Тернопільській області встановили причетність фігуранта до вчинення ще одного злочину - самовільне залишення військової частини. Зловмисник у серпні 2024 року був призваний на військову службу під час мобілізації. Проте вже наприкінці вересня командування військової частини повідомило про те, що солдат самовільно залишив службу.

Як з’ясувалося, саме в час, коли збаражчанин числився у розшуку як особа, котра самовільно залишила військову частину, він займався розповсюдженням психотропних речовин.

До слова, фігурант у минулому був судимий за наркозлочини. У 2022році  був засуджений  до 5 років позбавлення волі  з іспитовим строком 2 роки.

Збаражчанину оголошено підозри за ч. 2 ст. 307 та ч.5 ст. 405 Кримінального кодексу України. За скоєне йому загрожує до десяти років позбавлення волі.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що на Тернопільщині правоохоронці викрили сімейний наркобізнес. Подружжя з Бірковецької громади разом із сином та його друзями вирощували, сушили й продавали канабіс на території двох громад. Під час обшуків правоохоронці вилучили три кілограми наркотиків, зброю, боєприпаси та гранату.

 

Читайте також:

У Чортківському районі викрили два факти незаконного обігу наркотиків

Чоловік з дружиною організували продаж наркотиків на Тернопільщині

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up