„95 квартал” відвідав тернопільську військову частину

„95 квартал” відвідав тернопільську військову частину

Зеленський і компанія годину спілкувались із бійцями. Вони жартували над собою та щиро дякували військовим за мирне небо над головою.

 

Коміки з „95 кварталу” вчора виступили в „Березолі”. А сьогодні, 2-го червня, приїхали  усією компанією у військову частину В1428, щоб поспілкуватися із захисниками України. На сцені клубу помістились Володимир Зеленський, Євген Кошовий та ще п'ятеро шоуменів.

 - Мене хлопці відправили виконувати відповідальне завдання: купити всім вишиванки,  – розповідає Олена Кравець, яка пропустила спілкування із артилеристами. – Ми раді відвідувати військові частини, щоб віддати шану людям, які захищають спокій і мир в нашій країні. Хлопці у формі кажуть, що коли їм важко, вони дивляться наше шоу, а коли нам важко гріє думка про солдатів в окопах, які воюють за нас.

Учасники "Кварталу" розповіли, що допомагають військовим за велінням власного серця, ніхто не змушував їх підтримувати українську армію. Їх самих, кажуть, зачепила війна і людська ненависть.

Степан Казанін, етнічний росіянин покинув колишню батьківщину під час Другої чеченської війни і про військовий мілітаризм наслуханий вдосталь. А вірменин Міка Фаталов, який виступає п'ять  років у складі „95 кварталу”, ще дитиною втік із Баку, де почались етнічні чистки вірмен. Тому військова тема не чужа артистам. Під час своїх гастролей вони вже побували у військових частинах під Рівним та Львовом.

Актори студії ще раз підтвердили, що не питають в політиків дозволу на гострі жарти та смішили публіку жартами про Ляшка та українських політиків. На пропозицію із залу балотуватись у президенти, Зеленський пояснив, що він ще не встиг продати свою фабрику солодощів, але над пропозицією подумає. Хоча коміки просто спілкувались із артилеристами, ті вийшли із зустрічі радісними, наче побували на повноцінному виступі "95 кварталу". Наостанок, всі присутні влаштували фотосесію із артистами, які пообіцяли і надалі підтримувати моральний і бойовий дух вояків по всій Україні. 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:05 Ракетний удар знищив 410 тисяч шкільних підручників: діти можуть залишитися без книг до 1 вересня 13:29 «У чому річ — один Господь знає»: Лемішку не обрали директором філармонії 13:00 В Україні продовжили мобілізацію і воєнний стан ще на 90 днів 12:32 Через борг у 243 тисячі гривень прокуратура вимагає повернути громаді понад 91 га водного фонду Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 12:00 «Все наше життя перетворилося на попіл»: родина з Почаєва втратила майже все у нічній пожежі 11:20 20-річній тернополянці загрожує до восьми років в'язниці за крадіжку парфумів 10:45 15-річний мотоцикліст потрапив у аварію на Тернопільщині та отримав травми 10:15 Священник-блогер Олексій Філюк потрапив в шахрайську пастку. Приходять десятки посилок, яких не замовляв play_circle_filled 09:34 Росія вдарила по Ізюму КАБами, зруйноване відділення «Нової пошти» 09:00 Підтвердили загибель Героя з Тернополя Едуарда Антипенка, якого понад три роки вважали зниклим 08:00 У приватному пансіонаті на Тернопільщині виявили численні порушення прав людини 22:00 Перевірка здоров'я для 40+: Тернопільщина — серед лідерів в безоплатних медоглядах play_circle_filled 21:00 Чортків і Сатанів готують сюрприз для туристів: вже скоро презентують спільний квиток 20:03 «Люкс-клас» на маршруті: після скарги журналістам перевізник каже, що замінив обшивку сидінь 19:14 Люди продовжують виходи на мітинги у підтримку Федорова в Тернополі photo_camera 18:02 В Україні можуть змінити платіжки за комуналку 17:20 Тернополянин Данило Збараський виборов бронзу на чемпіонаті України з плавання 16:50 Грозами завершиться робочий тиждень на Тернопільщині: штормове попередження 16:17 Долар перетнув позначку в 45 гривень за середнім курсом в банках
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up