Читаю, бо мені це подобається

Читаю, бо мені це подобається

Машаду де Ассіс «Посмертні записки Браса Кубаса».

Антон Геляс, фельшер:

- «Посмертні записки Браса Кубаса» — найвідоміший роман Машаду де Ассіса, де йдеться про життя самoтньoгo багатія, котрий після смерті вирішив написати свою автобіографію. Отже, оповідач-мрець описує власний пoхoрон, потім занурюється в часи дитинства. Брас Кубас був жорстоким з рабами, нахабним й зухвалим з чужими, полюбляв сороміцькі анекдоти свого дядька. Вже під час своїх подорожей Європою, він потрапляє у полон чуттєвого романтизму і краси поезії. Герoй закохується і потайки зустрічається з Віржилією. Пристрасно жадає її, мріє про неї, але часом жорстоко поводиться. У «Записках Браса Кубаса» читач знайде чимало філософії і речей, про які варто замислитись кожному. Взагалі у цій книзі наявна присутність смерті, яка робить усіх рівними, смерті, як сарказму над життям і, зокрема, над усім людським родом.

ДЖОРДЖИНА ГОВЕЛЛ «КОРОЛЕВА ПУСТЕЛІ»

Ольга Гетьман, бухгалтер:

– Ця книга написана на основі мемуарів Ґертруди Белл — британської письменниці, археолога, мандрівниці, дослідниці, художниці та картографа ХХ ст. Жінка походила з багатої сім’ї. Вона могла прожити безбідне світське життя, але обрала інший шлях. Белл стала першою серед європейців, хто перетнув Сирійську пустелю. Вона дослідила Месопотамію, брала участь у створенні першої Конституції Іраку та організувала місцеві вибори, вивчала звичаї бедуїнів. Британка заснувала Національний музей, розташований у Багдаді. Головна героїня відома також як британська розвідниця, яка водночас була довіреною особою багатьох аравійських шейхів, які нарекли її хатун — королева. Книга буде цікавою всім, хто цікавиться історією, археологією, мандрами.

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Замкові таємниці: до Дня міста у Тернополі відбудеться благодійна костюмована екскурсія 21:01 Очевидці не розгубилися: як у Тернополі врятували чоловіка з раптовою зупинкою серця 20:04 Сучасна операційна у «Клініці професора Стефана Хміля»: показуємо, у чому її особливість play_circle_filled photo_camera 19:00 Зарплати вчителів та студентські стипендії підвищать з 1 вересня Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 18:16 На Бандери працівниця поліції збила чоловіка на пішохідному переході 18:00 Рятувальник з Тернопільщини втретє отримав «срібло» на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу photo_camera 17:20 На восьмиметровій глибині на чоловіка впало відро з намулом: він помер у лікарні 16:42 У Чорткові помер чоловік після падіння з дерева 16:10 Тернополянам радять утриматись від прогулянок в парку «Здоров'я» 11 серпня 15:40 У Тернополі відзначатимуть День молоді: буде вечір біля ватри та кіносеанс простонеба 14:54 В Україні пропонують мобілізацію жінок без дітей: зареєстрували петицію 14:33 Юна боксерка з Теребовлянської громади Соломія Синявіцька представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи photo_camera 14:00 Тернопільщина допомагатиме Дніпропетровщині: планують зібрати 55 мільйонів на укриття 13:27 У Тернополі затримали 22-річну п'яну водійку, яка раніше ганяла майже 150 кілометрів 13:00 Кардинал Микола Бичок отримав відзнаку «Почесний громадянин міста Тернополя» 12:23 Встановили особу чоловіка, якого 4 серпня знайшли мертвим біля автозаправки на Торговиці 12:16 Помер лікар-анестезіолог Володимир Гулий 11:40 Автотроща у Колодному: помер водій 11:20 В аварії на Кременеччині постраждав водій Hyundai Getz
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up