Читаю, бо мені це подобається

Читаю, бо мені це подобається

Тернополяни розповіли, які книжки вони прочитали останнім часом.

МАРТА ХОЛЛ КЕЛЛІ «БУЗКОВІ ДІВЧАТА»

Соломія Мізіркевич, бухгалтер:

- Книгу «Бузкові дівчата» Марти Холл Келлі мені поралила подруга. Я з головою поринула у читання. Авторка описала трагедію Другої світової війни, переплавлену у жіночих серцях на історіях любові.  Їх усього три – Кароліни, Касі та Герти. Кароліна любить Поля, Кася любить жити, Герта любить себе – і це допомагає їм вижити. Я плакала, коли Кароліна назавжди прощалася з Полем, щоб потім зустрітися знову і знову назавжди прощатися, коли Касю та інших «кроликів» переховували від смерті подружки по табору і збирали її, як на весілля, щоб ішда на розстріл красивою. Суд над Гертою, її страхи й терзання теж зворушили моє серце. Словом, я стала іншою після того, як прожила сторінку за сторінкою життя «Бузкових дівчат».

 

РОБІН СЛОУН «ЦІЛОДОБОВА КНИГАРНЯ МІСТЕРА ПЕНУМБРИ»

Олег Гук, дизайнер:

- Цей роман я придбав у книгарні, зважаючи на напис «бестселер за версією The New York Times» на обкладинці. І не пошкодував. Головний герой не Пенумбра, а молодий хлопець Клей, який через кризу втратив роботу і шукає нову. Він переїжджає до Сан-Франциско і  влаштовується нічним продавцем в магазин. Проте книги ніхто не купує, але є група підстаркуватих членів літературного клубу, котрі беруть на обмін дивні екземпляри. Зазирнувши в декілька з них, хлопець бачить шифр, і звісно, хоче його розгадати. Із цього місця починаються цікаві пригоди. Протистояння літератури і комп’ютера — не єдине, чим виділяється книга. Для досягнення мети повинні спільно діяти кмітлива молодь, люди похилого віку та члени таємного братства. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:00 У заповіднику «Медобори» фотопастка зафіксувала червонокнижну видру 17:00 Любителів велоспорту запрошують взяти участь у перегонах «Круті віражі» 16:00 Понад 3,6 млн грн: у Чортківській громаді підрахували економію від роботи сонячних електростанцій 15:00 Вісім пожеж за добу: на Тернопільщині найчастіше горіла суха трава Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 14:00 Блаженніший Святослав Шевчук перебуває з візитом на Чортківщині 13:00 Хода та акція на підтримку військовополонених і зниклих безвісти пройшли у Тернополі photo_camera 12:00 У Зарваниці відкрили та освятили нову пластову домівку 11:01 Різницю у показниках лічильників води компенсовуватимуть із міського бюджету 10:00 Печемо чіабату 09:00 Підтвердили загибель 21-річного Героя з Почаївської громади Максима Іщука 21:00 Уродженець Гусятина Віталій Глют достроково вивів юнацьку збірну з футболу у фінал Євро-2026 20:00 Доглядав за тяжкохворою бабусею, але отримав 5 років тюрми: суд виніс вирок за дезертирство 19:10 Назавжди в строю: на війні загинув поліцейський з Тернопільщини Іван Нагайовський 19:00 Уже є половина суми, але ми не можемо зупинитись : тернополяни збирають кошти на човен для військових
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up