Читаю, бо це мені подобається

Читаю, бо це мені подобається

Тернополяни розповіли, які книжки прочитали останнім часом.

ЛЮДМИЛА КАЛАБУХА «ПОЧНІТЬ ГОВОРИТИ «НІ»

Наталія Костюк, психолог:

  • Якщо ви не вмієте відмовляти обдумано, спокійно і твердо, поставте собі завдання цього навчитися. В цьому допоможе чудова книга « Почніть говорити НІ». Вона дасть відповіді на питання: як позбавитися почуття провини, яке намагаються нам нав’язати; як спонукати клієнта до покупки та угоди; як зберегти впевненість та віру в себе в найскладніших життєвих обставинах; як розпізнати, запобігти та припинити маніпуляції та зберегти хороші стосунки зі всіма, кому ми скажемо «НІ». Для мене це не просто книга, а чудовий інструмент навчання, це «інструкція покращення Свого Власного Життя». Ця книга для людей, які поважають себе, свої цілі, цінності і свій час, вона для тих, хто прагне стати чи вже стали успішними.

ДЗВІНКА МАТІЯШ «ДОРОГА СВЯТОГО ЯКОВА»

Галина Стеценко, вчитель:

  • Я дуже люблю мандри і книжки, в яких ідеться про подорожі. Тому нову книжку улюбленої авторки Двінки Матіяш «Дорога святого Якова» я прочитала дуже швидко. В ній дуже цікаво описана подорож авторки та її чоловіка дорогою святого Якова. Каміно-де-Сантьяґо — це 900 кілометрів пішки з наплічником на спині через усю Іспанію до міста Сантьяґо-де-Компостела і до мису Фіністерра — Кінця Землі. Цей унікальний досвід – стан перебування у дорозі, фізичні й моральні зусилля, без яких не подолати такий шлях, знайомства з людьми з різних країн, що вирішили пройти Каміно, історії мандрівників, яких можна було би зустріти тепер і багато років тому, — про все це можна прочитати у новинці.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:00 Обличчя сучасної історії: воїни 44-ї артбригади у День Героїв photo_camera 11:00 Чортків’янин Михайло Медведик повернувся додому після більше року російського полону photo_camera 10:00 Як приготувати запашне та вітамінне варення з бузку 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Дмитра Козака і Віталія Добринського Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 22:00 Тернопільські борці здобули перемоги на міжнародному турнірі в Чехії 21:00 «Хочу, щоб у виробах була душа»: військовий після поранення створює авторський декор з металу та дерева photo_camera 20:34 Журналісти повідомили, що перший заступник начальника поліції Тернопільщини вніс заставу у 5 мільйонів 20:00 ​​​​​​Просять відремонтувати дорогу на Зеленій. Петицію розглянуть, якщо її підпишуть 500 людей 19:00 Кременецька академія імені Шевченка відзначила 220 років від дня створення 18:15 У тернопільському «Зоокутку» народилось оленя 17:31 Тернополяни скаржаться, що забрали тролейбус №5. У міськраді проблеми не бачать 17:00 Вулицю у Чернелові-Руському назвуть на честь загиблого Героя Василя Маційовського 16:00 Апеляція не допомогла: начальнику районного ТЦК залишили штраф і рік без водійських прав за п’яне водіння 15:34 У селах Чортківської громади встановлять майданчики для роздільного збирання відходів 15:00 У Тернополі оновлюють дорожню розмітку 14:20 Школярі висадили дерева на території майбутнього парку в Чорткові 13:30 Неподалік Тернополя посвятили відреставровану каплицю Матері Божої photo_camera 13:05 Куди піти, що побачити у вихідні 23-24 травня у Тернополі 12:05 На Теребовлянщині чоловік наловив мішок риби під час нересту — збитки на майже 250 тисяч гривень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up