Читаю, бо це мені подобається

Читаю, бо це мені подобається

Тернополяни розповіли, які книги прочитали останнім часом.

КЕТРІН СТОКЕТТ «ПРИСЛУГА»

Анжела Мулярчук, домогосподарка:

–  Книги допомагають мені пережити холодні осінні вечори. Однією такою пігулкою від хандри став роман «Прислуга». Героїні книги живуть в штаті Міссісіпі. Міс Скітер — молода дівчина, яка щойно закінчила коледж і хоче стати письменницею. Їй вдається влаштуватися в місцеву газету та вести колонку про домашнє господарство. З часом в неї з’являється можливість написати книгу про життя чорношкірих служниць. Залишається тільки взяти інтерв’ю в Ейбілін та Мінні. Ейбілін — чорношкіра мудра служниця, яка виховала 17 білих дітей, але втратила єдиного сина. Мінні — теж чорношкіра служниця, яка через свою зухвалість втратила не одну роботу. Вони разом пишуть свою таємну книгу і не знають, чи вдасться їй колись побачити світ.

ТЕРРІ ПРАТЧЕТТ «КОЛІР МАГІЇ»

Олег Прокопчук, бармен:

- Такого фентезі ви ще не читали. Написаний у 1980-х роках, роман пародіює штампи тогочасної фантастики з дотепними натяками, грою слів та жартами. «Колір магії» – перший роман із серії «Дискосвіт», що знайомить читача з оригінальним пласким світом, який тримають на своїх спинах чотири слони, які в свою чергу стоять на гігантській черепасі. Тут і живе чарівник-невдаха Ринсвінд, який не може запам’ятати жодного закляття. Та він і не дуже цим переймається, бо впевнений, що справжньому чаклуну це ні до чого. Виживати в пласкому, неспокійному та небезпечному світі йому допомагає боягузтво. А ще він цінує нудьгу, бо впевнений, що коли нудьгуєш, то нічого страшного статися не може. Але за іронією долі саме він опиняється у вирі подій та пригод.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
08:00 Шахраї виманювали кошти від імені голови Кременецької районної адміністрації 22:00 Майже 100 тисяч гривень втратила жінка після дзвінка «з банку» 21:00 У Тернополі розпочали декорувати місто до Великодня play_circle_filled 20:00 Чи вмієте ви перевіряти контент, згенерований ШІ: перевірте себе photo_camera Від читача 09:24 Брифінг щодо грантових можливостей Служби зайнятості для бізнесу 19:02 «Мріє повернутися в рідний дім. А все погане — забудеться». З полону повернувся Анатолій Копча 18:09 Дрібні купюри старого зразка збирають в тернопільській школі №10 на допомогу ЗСУ 17:03 «Я боюсь за своє життя»: у Борщеві чоловік у балаклаві напав з ножем на жінку на очах дитини 16:30 12 хвилин між життям і смертю: тернопільські медики врятували чоловіка 16:00 Пів тисячі доз на місяць: справу сімох наркоторговців скерували до суду 15:20 Стартували виплати у розмірі 1500 гривень. Хто отримає 14:26 Є влучання по підприємству на Тернопільщині play_circle_filled 14:15 У повітряному просторі Тернопільщини фіксують дрони. В сусідніх областях чули вибухи 13:50 Уже можна отриимати нові препарати з переліку «Доступних ліків»: хто та коли може скористатись 13:15 Лобове зіткнення на трасі Тернопіль—Львів: водія Mazda обвинувачують у смерті кермувальника Opel 12:50 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 1 квітня) 12:30 У Тернополі виявили підпільний склад, де розливали фальсифікований алкоголь в пляшки відомих брендів 11:58 Шахеди на Тернопільщині: ворог масовано атакує західні області (оновлено) 11:15 Розшукують водія вантажівки, який може бути причетним до смертельної аварії на Кременеччині 10:40 У Резерв+ стався масовий збій
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up