Читаю, бо це мені подобається

Читаю, бо це мені подобається

Тернополяни розповіли, які книги прочитали останнім часом.

CЕРГІЙ КАРЮК «КРЕМЕНЕЦЬКИЙ ЗВІР»

Руслан Павленко, офіціант:

– Коли побачив цю книгу, мене заінтригувала назва, бо я родом із Кременецького району. Вирішив прочитати і дізнався цікаву історію. Події розгортаються у 1767 році. Все починається із прибуття головного героя Богуслава Голоти до Кременця. Тут, у місті, оточеному горами, вірять в існування упирів, песиголовців та перевертнів. Не них полюють і спалюють на міському майдані. Та цього разу звичні методи боротьби марні. У місті і поза ним зникають люди. Мешканці знають — орудує вовкулака, якого неможливо зупинити. Богуслав береться розгадати таємницю, адже один із зниклих — його друг. Та щоб знайти вбивцю, йому доведеться блукати заплутаними стежками Кременецьких гір, які на думку місцевих, можуть вести до самого пекла.

АННА БИКОВА «САМОСТІЙНА ДИТИНА, АБО ЯК СТАТИ «ЛІНИВОЮ МАМОЮ»

ЛЮБА ТРОХИМЕНКО, вихователь:

- Я працюю з дітьми, до того ж сама маю двох дітей п’яти та восьми років, тому без вагань придбала собі книгу успішного психолога та блогера Анни Бикової. «Самостійна дитина, або як стати «лінивою мамою» — досвід авторки у вихованні дітей за принципом «ледачою мами». Лінива мама — вільна людина, чиї діти самостійні та не примхливі. Завдяки книзі я дізналася, що заважає стати «ледачою мамою», як навчити дитину чути з першого разу, чи потрібна дівчаткам самостійність, чим небезпечна гіперопіка та як її уникнути, хто буде вирішувати проблеми тощо. Ця книга допомогла мені зрозуміти і розв’язати ряд проблем, тож раджу її почитати усім батькам, які не знають як привчити своє чадо до самостійності.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:02 Боржники у Тернополі залишаться без каналізації: водоканал попередив про відключення 20:02 На підтримку Федорова у Тернополі організували автопробіг photo_camera 19:02 «Мріяв повернутися з фронту і варити каву»: дружина загиблого бійця Олега Шелетина розвиває кавʼярню в Тернополі (Партнерський проєкт) photo_camera 18:10 Сонячну електростанцію встановили на даху педіатричного підрозділу тернопільської лікарні №2 Від читача 13:07 Дропи: як не стати "грошовим мулом" для шахраїв 17:45 Змили тривоги та сажу від сотень пожеж: на Тернопільщині рятувальники провели колегу на пенсію 17:15 На Mercedes заблокував авто ТЦК і допоміг працівнику втекти від мобілізації. Що на це сказав суд 16:42 Бережанська міськрада програла суд щодо землі з Ратушею та Замком Синявських 16:07 «Хвостате свято» вперше організовують у Тернополі: що підготували та як можна долучитися 15:45 Стартував набір на новий сезон безкоштовних освітніх онлайн-курсів для школярів від «Контінентал» (новини компаній) 15:30 У спортивних школах Тернополя стартував набір дітей в групи плавання 14:55 Чи матимуть українці додатковий вихідний на День Незалежності 14:24 Понад 113 тисяч гривень зникло з рахунку тернополянки після телефонної розмови 13:38 Відстрочка для студентів — 2026: що означає нова постанова та терміни у пів року 13:10 Ексначальник районного ТЦК на Тернопільщині фіктивно мобілізував 18 людей — прокуратура 12:35 Новий шкільний автобус отримали учні Козівського ліцею 12:02 В аварії у Ланівцях постраждав 21-річний мотоцикліст 11:33 Родинний наркобізнес: на Тернопільщині судитимуть сімох людей за продаж кратому 10:50 Ford врізався в Opel та світлофор на перехресті Микулинецької та Козацької: водій був напідпитку 10:12 «Знаки ідентичності»: у Тернополі презентували колекцію рушників, створену українцями з 22 країн photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up