Читаю, бо це мені подобається

Читаю, бо це мені подобається

Тернополяни розповіли, які книги прочитали останнім часом.

РАЇСА ПЛОТНИКОВА «РЕКВІЄМ ДЛЯ РОЗИ»

Катерина Тимощук, підприємець:

– «Реквієм для Рози» — надзвичайно багатошаровий текст, де історичні події відсунуті на другий план, але вони все одно проступають через долі, образи, характери героїв. Це книжка про неминуче повторення історії.  Сюжет  хронологічно затиснутий поміж двох революцій — більшовицькою 1917-21 років і Революцією Гідності 2014. Авторка подає одразу два паралельні сюжети, котрі у фіналі несподівано перетнуться. Їх поєднують листи майже столітньої давнини. Є тут і народна легенда про захований у Мгарі скарб Вишневецьких. Власне, все й починається з авантюри пошуків скарбів, в яку мимовільно було втягнуто головного героя Івана. Антиподом авторки листів-сповідей є чекістка Роза. До чого тут чекіста? Прочитайте – і дізнаєтесь!

МІК ВІКІНГ «МАЛЕНЬКА КНИГА ХЮГЕ. ЯК ЖИТИ ДОБРЕ ПО-ДАНСЬКИ»

Віра Пилипчук, маркетолог:

- Люблю подорожувати. Нещодавно побувала в Данії, де з’ясувала, що це країна найщасливіших люди у світі. А основним інгредієнтом щастя данців є хюґе. Що включає в себе це поняття мені пояснила  «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» . Виявляється, у Данії дуже цінуються дрібнички, які й вважаються головним елементом затишку та щастя. Зокрема це свічки. Кожен данець спалює їх по 6 кг на рік! Ще одним ключовим елементом хюґе — є перебування з іншими людьми. «А ще хюґе передбачає багато розслабленої задуми. Ніхто не є центром бесіди і не домінує над іншими. Рівність постає важливим елементом щастя по-данськи.

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Де освіжитися у спеку: які водні розваги є у Тернополі та скільки вони коштують 20:00 Долає 1 400 кілометрів, щоб зібрати гроші для ЗСУ: Тернопіль відвідав латвійський волонтер Айгарс Стоніс 19:04 «Не зобов’язані знати про форму»: що відповіли поліція і ТЦК про силове затримання на Чайковського 18:00 Мобільний донорський хаб «Теплокровні» приїде до Тернополя: де можна здати кров Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:20 Нові правила бронювання: у кого будуть перевірки та що треба зробити до 10 серпня 16:50 Семеро випускників Тернопільської Української гімназії отримали по 200 балів на НМТ 16:11 Підпалив банк після знайомства в Telegram: на Тернопільщині затримали 21-річного чоловіка 15:40 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 1 липня) 15:20 У Чортківському ТЦК мобілізували чоловіка з цукровим діабетом, гіпертонією та ожирінням — омбудсман 14:30 За порушення правил паркування в Тернополі тепер штрафи приходитимуть в Дію 13:50 На Тернопільщині обговорили розміщення додаткових пунктів для зберігання тіл загиблих 13:14 Верховна Рада ухвалила Закон про заснування Українського національного пантеону 12:30 Вище історичного максимуму: третій день поспіль у Тернополі фіксують температурні рекорди 11:52 Алею зірок у Тернополі поповнять новими іменами: присвятять військовим бригадам 11:15 За стічні води в Збручі судитимуть директора підприємства 10:30 Четверо підлітків потрапили в аварію у Козлові: зіткнулись квадроцикл та мотоцикл 10:00 Перевізників штрафуватимуть за вимкнений кондиціонер у громадському транспорті 09:37 Західноукраїнський університет відзначив 60-у річницю з дня заснування 09:00 Підтвердили загибель Героя з Козівської громади Максима Пелиха (Михайла Пеляка)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up