Читаю, бо це мені подобається

Читаю, бо це мені подобається

Тернополяни розповіли, які книги прочитали останнім часом.

АНЬЄС МАРТЕН-ЛЮГАН «ЩАСЛИВІ ЛЮДИ ЧИТАЮТЬ КНИЖКИ І П’ЮТЬ КАВУ»

Ольга Лісовська, менеджер:

– Сама книга дуже цікава та захоплива. Прочитала її не відриваючись, за декілька годин. В основу сюжету лягла історія про жінку, яка переживала важку депресію, через втрату чоловіка та дочки в автокатастрофі. Вона вирішує «змінити обстановку» і спробувати жити заново. І через деякий час, докладаючи немалих зусиль, їй це все таки вдається. Нове місце, нові знайомства, нові друзі, нове кохання. Читаючи книгу, я ніби пережила той біль, який відчувала вона і на очах появлялись сльози. Що, як на мене, свідчить про те, що автор добре передав словами емоції головної героїні. Книга про життя, поділене на «до» і «після», про самотність, надію, любов і віру в себе.

КЕНТ ГАРУФ «НАШІ ДУШІ ВНОЧІ»

Жанна Ахитко, пенсіонерка:

- «Ми дуже довго жили одні. Он скільки років. Мені самотньо. Тобі, я думаю, теж. Тож я хочу спитати, може, ти приходитимеш до мене вночі, щоб спати зі мною. І розмовляти», – з такою дивною пропозицією  одного дня Едді Мур звертається до сусіда Луї Вотера. Ця сумна і водночас світла історія про другий шанс, про те, що життя можна змінювати самим, про те, що щастя можна віднайти навіть на схилі літ у простих, буденних речах. Досі не можу осягнути того, як авторові вдалося в такому малому об'ємі тексту розповісти про стільки важливих речей. Лінія про стосунки батьків і дітей дуже повчальна, і може змусити в дечому переглянути своє ставлення на звичний стан речей.

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 «Я не хотів би, щоб мої діти знали війну». Історія оператора дронів з 105 окремої бригади ТрО 20:16 Графік відключення світла в Тернополі та області на 18 січня 20:00 Династія вільної крові: історія артилериста на псевдо Таґадай 19:00 Шахраї виманили у жительки Тернополя 107 тисяч гривень, представившись працівниками поліції Від читача 20:37 Лінія 112 — канал допомоги у разі відсутності тепла, води чи світла 18:00 Уночі до -20: прогноз погоди на 18-20 січня 17:00 Санкар Андрій Мандзій здобув другу перемогу в кар'єрі на Кубку націй напередодні Кубка світу 16:00 Оренда генератора в Тернополі: скільки коштує послуга та як отримати знижку 15:15 Школярі Чортківської громади з 19 січня йдуть на канікули 14:00 Судитимуть службовця лісопідприємства, який вніс неправдиві дані в документи про реалізацію 86 дубів 13:02 Навчання у Тернополі призупиняють на тиждень (оновлене) 12:02 Відмовився служити, бо мав проблеми із зором. Суд натомість відправив до тюрми 11:02 Тепло є і дають собі раду. Що кажуть директори шкіл Тернополя і чи хочуть канікул 10:00 Готуємо ситні бутерброди з авокадо і гранатом 09:00 Тернопільщина втратила Захисників Івана Вашковича і Миколу Небоженкова
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up