Читаю, бо це мені подобається

Читаю, бо це мені подобається

Терноподляни розповіли, які книги прочитали останнім часом.

КАРОЛІН ЛАМАРШ «ДЕНЬ ПСА»

Надія Харчук, менеджер з продажу:

–  «День Пса» — це лише початок ідейної та містичної подорожі внутрішнім світом. Отже, героїв книги – далекобійника, священика, коханки, багатія на ровері, вдови та доньки, – єднає пес, що мчить автострадою крізь темну й холодну ніч. Пес для кожного свій. Він є уособленням певного символу для кожного персонажа: самого себе, свого минулого, свого захоплення, свого дитячого спогаду, своєї спокути та своєї відради. Пес мчить так само, як мчать спогади, життя та сльози. Побачивши пса, далекобійник уперше в житті відчуває потребу плакати привселюдно. Для священика – це уособлення спокуси на ім’я Софія, котра колись була недосяжна, а тепер примарна. Для вдови – це поштовх, аби відірвати від себе доньку тощо.

ДАФНА ДЮ МОР’Є «ПТАХИ»

Маркіян Труш, тренер:

  • Книга «Птахи» містить шість оповідань: «Птахи», «Монте-Верита», «Яблуня», «Маленький фотограф», «Поцілуй мене ще раз, незнайомцю» та «Старий». Кожне з них розповість вам незавершену історію, від якої тілом бігають мурашки. Після прочитання лишається чимало питань, відповідь на які доведеться давати самотужки. Особисто на мене найбільше враження справили «Птахи». Чайки, до яких так звикли жителі невеликого села, несподівано перетворюються на кровожерливих вбивць, що переслідують людей. Чому птахи різко зажадали людської крові — невідомо. Але беззаперечним фактом є те, що людина заради виживання здатна на все. Прийшов час оборонятись, навіть якщо перемога неможлива. Ця книга, безперечно, полоскоче вам нерви.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Між приватними будинками на Бродівській хочуть звести дев’ятиповерхівку: мешканці обурені 19:00 Президент підписав закон, який гарантує відстрочку для військовослужбовців за «Контрактом 18–24» 18:05 Тернопільські плавці стали призерами Зимового чемпіонату України 17:30 Вакцинальний автобус приїде у громади Тернопільщини: який графік Від читача 12:07 63 дозволи на працевлаштування іноземців видано Службою зайнятості на Тернопільщині у 2025 році 17:02 Осиротіли пʼятеро маленьких дітей. Родичі обурені мінімальним покаранням для вбивці 16:47 У Тернополі відкрили виставку рідкісних діаспорних видань до 212-ї річниці Шевченка 16:15 Аварійний ямковий ремонт проведуть ще на десяти вулицях Тернополя 15:37 У Тернополі затримали підприємця під час отримання 17 000 доларів за вплив на рішення медиків 15:00 Відновлює роботу автобусний маршрут №32 до міського кладовища: розклад руху 14:30 Новий автобусний маршрут з'явився у Чортківській громаді 14:00 Впізнання за татуюванням: в Україні з'явився онлайн-сервіс для ідентифікації осіб, зниклих безвісти 13:30 Від вибуху знайденого в лісі боєприпасу загинув 33-річний чоловік з Чортківщини 13:10 Двоє людей загинули в аваріях на Тернопільщині 12:35 Які ціни на бензин на різних АЗС станом на 9 березня та чи може пальне бути по 100 гривень 12:05 Перекинуту автівку виявили на узбіччі об'їзної в Кременці 11:30 У Тернополі відзначили 212-ту річницю від Дня народження Шевченка photo_camera 10:50 22-річний водій на Кременеччині намагався відкупитися від поліції за 20 тисяч гривень 10:16 Жінка з Тернопільщини втратила 300 тисяч, намагаючись «витягнути» сина з ТЦК 09:35 У Тернополі чистять підвали та горища: триває двомісячник благоустрою
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up