Історія, що оживає через тисячоліття: у Тернополі відбудеться парад вертепів

Історія, що оживає через тисячоліття: у Тернополі відбудеться парад вертепів

Тернополян запрошують на гучну коляду та незабутнє театралізоване дійство, яке відбудеться в ТРЦ "Подоляни" 30 січня.

У суботу, 30 січня у Подолянах відбудеться щорічний парад вертепів.

Десятки колективів з Тернополя та області зберуться, щоб показати театралізоване дійство і продовжити цикл Різдвяних свят, які закінчуються на Стрітення, 15 лютого.

На вас чекає неймовірна історія, що оживає через тисячоліття! Нові цікаві обробки та колядки на сучасний лад, призи для переможців!

Відео дня

Реєстрація на участь у параді вертепів триває з 16 по 26 січня 2021 року за телефоном: 050 011 16 29 та (0352) 47-78-26 

Історія, що оживає через тисячоліття: у Тернополі відбудеться парад вертепів, фото №1 на сайті 20minut.ua

Цьогоріч відбудеться ювілейний 10-й парад вертепів. Минулого року організатори зареєстрували рекордну кількість колективів - 20. Приїхали колективи навіть із сусідніх областей.

"Дуже приємно, що люди не забувають свої традиції, організовують вертепи та показують їх людям. Ми хочемо підтримувати і передавати наступним поколінням традиції вертепного дійства в Україні", розповіла адміністрація закладу.

Про те, як проходив парад вертепів у 2020 році читайте тут: Гучна коляда і 75 людей на одній сцені: у "Подолянах" - парад вертепів


 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up