"Кришталевий жайвір": перемогу у Тернополі отримала киянка

  • Найталановитіших учасників міжнародного фестивалю-конкурсу «Кришталевий жайвір» визначили у неділю, 5 листопада.
  • Володаркою Гран-прі стала Альона Луценко з Білої Церкви. 

"Кришталевий жайвір": перемогу у Тернополі  отримала киянка

Тернопіль упродовж трьох днів був зачарований співом молодих артистів з усього світу: з України, Польщі, Румунії, Молдови, Нігерії, Китаю. «Кришталевий жайвір» Тернопіль організовує уже вісімнадцять років поспіль.

  • Я радий, що величезна кількість учасників з’їхалася до Тернополя показати свої таланти, - каже заступник тернопільського голови Леонід Бицюра. – Хочу схилити голову перед батьками, які, навіть у такий непростий час, намагаються вкладати у своїх дітей культуру та почуття прекрасного.

З уст учасників не сходила усмішка і тільки маленька 7-річна Софія Чурбіта з Київської області всю церемонію нагородження плакала. Дівчинка думала, що не отримає приз, бо всі її друзі уже нагороджені, а вона стоїть ще із пустими руками. Але потім, коли її викликали для вручення нагороди, дівчинка повеселішала.

  • Я займаюся вокалом з 3-х років, - розповідає мала. – У майбутньому я хочу стати співачкою. Мені дуже сподобалося брати участь у цьому фестивалі. Тут дуже весело.

13-річна Ангеліна Мужів – одна із учасників тернопільського народного театру пісні «Співаночка». Дівчина уже 9 років займається співом.

  • Ми беремо участь у різноманітних конкурсах у різних країнах світу, - розповідає Ангеліна.  – Були у Болгарії і по Україні у різних містах. Ми завжди займаємо перші, часом другі місця, ну і рідко – треті. Нині ми лауреати другої премії. Особисто я хочу пов’язати своє життя із сценою, але що це конкретно буде, поки не вирішила.

Після церемонії нагородження учасники фестивалю розважали глядачів своїм співом. 

Коментарі

Уже чотири години у Тернополі діє заборона на продаж алкоголю. Нагадаємо, згідно з рішенням міськвиконкому закладам торгівлі...

На посилений варіант служби перевели поліцію Тернопільщини 23-24 червня. Зі слів тимчасово виконуючого обов’язки заступника...

Через планове промивання водопровідних мереж припинять водопостачання частини Тернополя від 00 год у вівторок, 3 липня. 

Регіональний мультифестиваль «Студентська республіка», 15x4 Ternopil , Випускний-2018 , концерт DZIDZIO, мистецькі ярмарки,...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up