У лютому в Тернополі планують провести ряд літературних, патріотичних і культурних заходів та урочистостей, святкових концертів та інше.
Анонси основних заходів, які планують провести у лютому.
№ з/п |
Зміст заходу Відео дня
|
Дата і час проведення |
Місце проведення |
1. |
Молодіжно – розважальна програма |
01.02.2020р. 20.00 год. |
Будинок культури «Пронятин» |
2. |
«Розколяди-2020» |
02.02.2020р. 17.00 год. |
Український Дім |
3. |
Молодіжно – розважальна програма |
02.02.2020р. 20.00 год. |
Клуб-філія с. Курівці |
4. |
Мистецький вечір – портрет «Співець української землі на американському континенті»/ до 105 –річчя від дня народження Я. Гніздовського |
06.02.2020р. 13.30 год. |
Центральна дитяча бібліотека |
5. |
Вечір пам’яті Небесної Сотні «Зима що нас змінила» |
08.02.2020р. 16.00 год. |
БК-філії с. Іванківці |
6. |
Спортивна година |
08.02.2020р. 20.00 год. |
Клуб-філія с. Курівці |
7. |
Молодіжно – розважальна програма |
08.02.2020р. 20.00 год. |
БК-філія с. Вертелка |
8. |
Майстер-клас «Добрих рук прекрасне творіння» |
09.02.2020р. 14.00 год. |
Бібліотека № 3 для дорослих |
9. |
Казкова година для дітей молодшого і шкільного віку |
09.02.2020р. 15.00 год. |
Будинок культури «Пронятин» |
10. |
Майстер–клас «Під знаком Купідона» |
11.02.2020р. 12.30 год. |
Бібліотека № 3 для дітей |
11. |
Концерт з нагоди 31-ої річниці виведення військ з Афганістану |
12.02.2020р. 17.30 год. |
ПК «Березіль» |
12. |
Молодіжно – розважальна програма до Дня Святого Валентина «Люблю Тебе» |
14.02.2020р. 17.00 год. |
Клуб-філія с. Малашівці |
13. |
Молодіжно – розважальна програма «Все в світі починається з кохання» |
14.02.2020р. 19.00 год. |
Клуб-філія с. Кобзарівка |
14. |
Молодіжно – розважальна програма до Дня Святого Валентина |
14.02.2020р. 19.00 год. |
БК-філії с. Глядки |
15. |
Молодіжно – розважальна програма до Дня Валентина |
14.02.2020р. 20.00 год. |
Будинок культури «Кутківці» |
16. |
Молодіжно – розважальна програма до Дня Валентина |
14.02.2020р. 20.00 год. |
Будинок культури «Пронятин» |
17. |
Музично – розважальна програма до Дня закоханих «Так ніхто не любив» |
14.02.2020р. 20.00 год. |
БК-філії с. Чернихів |
18. |
Молодіжно – розважальна програма до Дня Валентина |
14.02.2020р. 20.00 год. |
БК-філії с. Іванківці |
19. |
Мітинг-реквієм та покладання квітів до пам’ятника воїнам – афганцям з нагоди дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав |
15.02.2020р. 12.00 год. |
Парк «Національного відродження» |
20. |
Година пам’яті до дня Небесної сотні «А їх зустріли небеса» |
16.02.2020р. 13.00 год. |
БК-філія с. Вертелка |
21. |
Година пам’яті до дня Небесної Сотні |
16.02.2020р. 14.00 год. |
Клуб-філія с. Кобзарівка |
22. |
Концерт симфонічного оркестру «Lords of the Sound » |
16.02.2020р. 19.00 год. |
ПК «Березіль» |
23. |
День політичної свідомості «У Революції Гідності – доля народу». |
18.02.2020р. 14.00 год. |
Бібліотека № 5 для дорослих |
24. |
Сторітелінг «Українська революція: від Героїв Крут до Героїв Небесної Сотні» |
18.02.2020р. 14.00 год. |
Бібліотека № 2 для дорослих |
25. |
Мовна ігротека «Мова калинова-диво барвінкове»/До міжнародного дня рідної мови |
19.02.2020р. 12.30 год. |
Бібліотека № 5 для дітей |
26. |
Мовознавча мандрівка: «Яке прекрасне рідне слово! Воно не світ, а всі світи» |
19.02.2020р. 12.30 год. |
Бібліотека № 7 для дорослих |
27. |
6-та річниця вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увіковічення пам’яті Героїв Небесної Сотні |
20.02.2020р. 12.00 год. |
Площа Героїв Євромайдану |
28. |
Мовний круїз «Через мову щиро і правдиво відкривається нам білий світ»/до Міжнародного дня рідної мови |
20.02.2020р. 13.30 год. |
Бібліотека № 8 для дорослих |
29. |
Літературний вектор «Спішу у храм святого слова» |
20.02.2020р. 13.30 год. |
Бібліотека № 4 для дітей |
30. |
Відео-екскурс «Небесна сотня: історія нескорених» |
20.02.2020р. 14.00 год. |
Бібліотека № 4 для дорослих |
31. |
Відеопрорив «Зима, що нас змінила» |
20.02.2020р. 14.00 год. |
Центральна міська бібліотека |
32. |
Театральна вистава |
21.02.2020р. 16.00 год. |
Будинок культури «Кутківці» |
33. |
«Барви рідного слова»
|
21.02.2020р. 16.00 год. |
БК-філія с. Вертелка |
34. |
Презентація методичного посібника «Література рідного краю. Б.Бастюк» |
22.02.2020р. 11.00 год. |
Бібліотека № 2 для дітей |
35. |
Обласний конкурс ім. В.Барвінського |
22-23.02.2020р.
|
Музична школа № 1 ім. В. Барвінського |
36. |
День Героїв Небесної Сотні «Обрані небо тримали для нас» |
23.02.2020р. 11.00 год. |
Клуб-філія с. Малашівці |
37. |
Вшанування пам’яті героїв Небесної сотні |
23.02.2020р. 18.00 год. |
Будинок культури «Пронятин» |
38. |
Музична казка-феєрія «Красуня і чудовисько» |
23.02.2020р.
|
ПК «Березіль» |
39. |
Концерт «Музика світового кіно» |
23.02.2020р. 17.00 год. |
Український Дім |
40. |
Вечір пам’яті Небесної Сотні «Герої не вмирають» |
23.02.2020р. 18.00 год. |
БК-філії с. Глядки |
41. |
Молодіжно – розважальна програма «Сьогодні тільки любов» |
23.02.2020р. 20.00 год. |
Клуб-філія с. Курівці |
42. |
Літературний вечір поезії Лесі Українки |
25.02.2020р. 16.00 год. |
БК-філії с. Чернихів |
43. |
Презентація програми «Рік бандури» |
26.02.2020р. 15.00 год. |
Український Дім |
44 |
Фестиваль «Родинне джерело» |
27.02.2020р. 15.00 год. |
Український Дім |
45. |
«Ліга сміху» |
27.02.2020р. 19.00 год. |
ПК «Березіль» |
46. |
Концерт «Наші таланти», «Сімейні дуети» |
28.02.2020р. 17.00 год. |
Музична школа №1 ім. В. Барвінського |
47.
|
28.02.2020р. 19.00 год. |
ПК «Березіль» |
|
48. |
29.02.2020р. 18.00 год. |
ПК «Березіль» |
https://moemisto.ua/te/perelik-kulturnih-zahodiv-u-listopadi-123689.html
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 13 від 27 березня 2024
Читати номер