На фестивалі «ФАЙНЕ МІСТО» змінять систему охорони

На фестивалі «ФАЙНЕ МІСТО» змінять систему охорони

Уже зовсім скоро 20-23 липня на території тернопільського іподрому пройде п’ятий ювілейний музичний фестиваль «ФАЙНЕ МІСТО».У зв’язку з великою кількістю світових зірок на фестивалі буде змінена система охорони. Окрім того, буде додатково залучена охоронна компанія та збільшено кількість правоохоронців при патрулюванні зовнішнього периметру території фестивалю.

- Всім, хто хоче потрапити на фестиваль, варто, звичайно, придбати квиток, – розповідає один з організаторів фестивалю Володимир Пасяка.- Також я порадив  би відвідати наш сайт http://fainemisto.com.ua/faq/ та ознайомитись, що можна з собою брати, а від чого краще відмовитись. Хочу акцентувати увагу на вживання алкоголю – особи, які навіть матимуть квиток, але перебуватимуть у стані сильного алкогольного сп’яніння, не будуть допущені на територію фестивалю.

Враховуючи світові події та високий рівень проведення фестивалю «ФАЙНЕ МІСТО», підвищення якості системи охорони лише покращить якість фестивалю та рівень безпеки тих, хто потрапить на нього «легально». Тих, кого впіймають без квитка, буде доправлено у відділок поліції для складання протоколу.

Більше питань та відповідей на сайті http://fainemisto.com.ua/faq/ 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:00 Від ремонту шин до рихтування дисків: ветеран війни після ампутації відкрив шиномонтаж у Чорткові (Партнерський проєкт) photo_camera 18:00 Дружин військових і ветеранок Тернополя запрошують у безкоштовну групу підтримки 17:43 У Львові під час ракетного обстрілу загинув цивільний працівник поліції Львівщини Володимир Шандра 17:05 Посадовець Тернопільської ОВА, якого затримали за хабар, раніше служив у ТЦК Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 15:52 Удар по Львову 30 липня: під завалами будинку знайшли тіло чоловіка 15:30 НБУ підвищує облікову ставку до 15,5% 15:00 У Тернополі провели безкоштовне тестування на вірусні гепатити В і С 14:30 Як розпізнати шахраїв під час купівлі авто на онлайн-платформах 14:00 «Поспішав туди, звідки всі намагалися вибратися»: пам’яті бойового медика Віталія Гакала 13:33 У найближчі дні буде до +36: прогноз погоди у Тернополі та області 13:00 Двох п'яних кермувальників електросамокатів виявили в Тернополі у комендантську годину 12:15 Уряд схвалив законопроєкт про оновлення правил оподаткування міжнародних посилок 11:36 У Львові та на Дніпропетровщині тривають аварійно-рятувальні роботи. Під завалами ще можуть бути люди photo_camera 11:00 35-річного тернополянина підозрюють в крадіжці електросамоката 10:30 У Тернополі 31 липня вшанують пам’ять загиблих Героїв 10:12 Для ТЦК настав «чистий четвер»: ДБР проводить обшуки по всій Україні photo_camera 09:30 На війні загинув студент Тернопільського медуніверситету Віталій Гакало 08:55 Удар по Львову 30 липня: зруйновані будинки, продовжують витягувати людей з-під завалів play_circle_filled photo_camera 08:31 Масована атака на Україну: є постраждалі і руйнування
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up