Тернопільські літератори можуть отримати 10 тисяч гривень

Тернопільські літератори можуть отримати 10 тисяч гривень

Здобути грошовий приз та побачити свою книгу опублікованою  за кордоном  - мрія кожного сучасного письменника. Реалізувати її можна в рамках конкурсу «Пам’ять Тернополя».

 

Меценат Олександр Хаєцький, який років проживає у Торонто, заснував премію для майстрів слова із Тернопільщини. На конкурс приймають твори прозових жанрів та п’єси.

- Премію виплачуватимуть за твір патріотичної тематики – визвольна боротьба, біографія видатного українця, епізоди з давньої української історії, – говорить Олександр Хаєцький. - Перевагу будуть надавати тим творам, місце дії яких Тернопіль або прилеглі території. Спеціальний приз будуть вручати творам, які висвітлюють діяльність УПА на всіх етапах її існування в художній або документальній манері.  Мої батьки виїхали за кордон під час другої хвилі еміграції під тиском радянських каральних органів. І в мене є сильне бажання прославити подвиг земляків, які боролися за волю народу, за те, щоб українці ніколи не схиляли спини. Тому закликаю усіх тернопільських прозаїків, авторів п’єс, дослідників крайової історії збирати матеріал та поступово писати.

На разі завершується формування творчого журі. В нього наразі входять канадський літературний критик українського походження Джеймс Макферсон, головний редактор «Вісника канадської діяспори» Сергій  Микушинський та письменник, укладач антологій української закордонної літератури Елен Яковенко-Браун.

Остаточний перелік номінацій і термін подачі авторських робіт представлять на сайті «Літакцент» (http://litakcent.com).

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 За бур'яни біля будинку можуть оштрафувати: хто ризикує заплатити максимальний штраф в 1700 гривень 21:05 «Брата з відстрочкою возять між ТЦК, а йому стає гірше. У лікарню не дають забрати» 20:17 Змінили керівника СБУ на Тернопільщині 19:00 Від ремонту шин до рихтування дисків: ветеран війни після ампутації відкрив шиномонтаж у Чорткові (Партнерський проєкт) photo_camera Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 18:00 Дружин військових і ветеранок Тернополя запрошують у безкоштовну групу підтримки 17:43 У Львові під час ракетного обстрілу загинув цивільний працівник поліції Львівщини Володимир Шандра 17:05 Посадовець Тернопільської ОВА, якого затримали за хабар, раніше служив у ТЦК 15:52 Удар по Львову 30 липня: під завалами будинку знайшли тіло чоловіка 15:30 НБУ підвищує облікову ставку до 15,5% 15:00 У Тернополі провели безкоштовне тестування на вірусні гепатити В і С 14:30 Як розпізнати шахраїв під час купівлі авто на онлайн-платформах 14:00 «Поспішав туди, звідки всі намагалися вибратися»: пам’яті бойового медика Віталія Гакала 13:33 У найближчі дні буде до +36: прогноз погоди у Тернополі та області 13:00 Двох п'яних кермувальників електросамокатів виявили в Тернополі у комендантську годину 12:15 Уряд схвалив законопроєкт про оновлення правил оподаткування міжнародних посилок 11:36 У Львові та на Дніпропетровщині тривають аварійно-рятувальні роботи. Під завалами ще можуть бути люди photo_camera 11:00 35-річного тернополянина підозрюють в крадіжці електросамоката 10:30 У Тернополі 31 липня вшанують пам’ять загиблих Героїв 10:12 Для ТЦК настав «чистий четвер»: ДБР проводить обшуки по всій Україні photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up