ТОП-5 книг, які допоможуть віднайти баланс між роботою, сім’єю та особистим

ТОП-5 книг, які допоможуть віднайти баланс між роботою, сім’єю та особистим
  • Три пазли щасливого життя: щаслива сім'я, успішна кар'єра та власне самовираження. Як розставити пріоритети, - читайте в книгах. 
  • "20 хвилин" продовжує рубрику із підбірками цікавих книг з Тернопільської книгарні.

1. "Між двох вогнів. Чому ми досі обираємо між роботою та сім'єю" Анна-Марі Слоттер.

Про книгу: Відстоявши своє право на кар’єрний розвиток та фінансову незалежність, жінки минулого навряд чи підозрювали, що «сімейні обов’язки» нікуди не дінуться. І з перемінним успіхом розриваючись між двома важливими частинами свого життя, жінки сучасності все ж не почуваються щасливими: щоденний стрес, завищені прагнення та невиправдані очікування забирають всю енергію, яку можна було б використати більш ефективно.

 

 

 

2. "Секрети щастя по-японському" Кен Могі

Про книгу: Філософія роботи та життя в усіх його проявах очима жителя «країни сонця, що сходить». Чому японці – світові лідери з довголіття? В чому джерело їхнього щастя? І як вдається знаходити гармонію в житті, значна частина якого – корпоративні вимоги та обов’язки перед суспільством Секретний інгредієнт, доданий у рецепт світосприйняття – ікіґай, або «причина прокидатися щоранку». В кожного вона своя, але й без неї – ніяк.

 

3.  «Коротко і по суті. Мистецтво розставляти пріоритети» Ґреґ МакКеон

Про книгу: «Коли ми забуваємо, що маємо здатність вибирати, ми вчимося бути безпорадними. Дозволяємо крапелька за крапелькою забирати нашу силу, аж доки не перетворюємося на функцію вибору інших людей — або навіть на функцію вибору, який самі зробили в минулому. Так ми відмовляємося від своєї сили вибору». Коротко і по суті: авторська концепція Ессенціалізму. Книга про вміння визначати власні пріоритети, досягнення результатів, вкладаючи мінімум зусиль,  і час на те, що справді важливо.

 

 

4. «Працюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіху» Тімоті Ферріс

Про книгу: Бестселер за версіями The New York Times, The Wall Street Journal та USA Today. Це абсолютно інший погляд на роботу, на поняття кар’єрного росту і «життя в офісі». Автор руйнує всі стереотипи про обов’язкову зайнятість із 9 до 17 і доводить, що робота може приносити радість, а час — реальні гроші. Тім Ферріс здолав шлях від 40 000 доларів на рік і 80 годин роботи на тиждень до 40 000 доларів на місяць і… 4 години для роботи на тиждень. Книжка змушує подивитись на своє життя по-іншому, зажадати змін.

 

 

5. "Дякую за запізнення" Томас Фрідман

Про книгу: Колись терпіння вважалося чеснотою, тепер ми змінюємо думки та наміри швидше, ніж Google встигає обробити наш запит. Ми вже навіть не «тут і зараз», а завжди на крок далі, випереджаючи можливості технологій, світ довкола та навіть самих себе. «Тож цією книжкою я передусім намагаюся зробити паузу, зіскочити з каруселі, на якій крутився протягом багатьох років, друкуючи двічі на тиждень колонку в The New York Times, – починає автор  свою розповідь, – і глибше поміркувати над тим, що здається мені переломним пунктом в історії». 

 

Коментарі (6)
  • David Starr

    Якщо жінка не задовільняє чоловіка, то жодна книжка сім'ю не збереже. А так, то краще нічим не паритись і займатись спортом.

    Петро Білецький reply David Starr

    Шаблонами мислите

    Тарас reply Петро Білецький

    Вважаєте що інші мислять шаблонами, а самі ж і знаходитесь в такому шаблоні

    David Starr reply Петро Білецький

    Можливо, але це правда, інакше звідки у нас така катастрофічна кількість розлучень та зрад? Бо по факту кожен  думає тільки про себе.

    Петро Білецький reply David Starr

    А кожен і повинен думати тільки про себе, так природою заложено. Саме тому потрібно страхуватись в кожній ситуації, не вірити всяким шаблонним постулатам (типу сімя це все, кохання до гробу, родичі тебе любять і поганого не порядять) і не бути сліпим дурачком.

    David Starr reply Петро Білецький

    А це вже залежить від того, що тобі потрібно і з якою метою живеш.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:15 Перестало битися серце тернопільського краєзнавця, журналіста та письменника Михайла Ониськіва 17:55 В Україні планують повернути довоєнні податки та перевірки бізнесу 17:08 Митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор очолив релігійну організацію «Почаївська лавра» play_circle_filled 16:33 59-річний чоловік вкрав самокат у парку «Сопільче» Від читача 14:50 Питання-відповідь. Чи потрібно пред’являти військовий квиток під час реєстрації особи як безробітної? 16:00 Реставрують арку у центрі Тернополя. Що там намалюють? (ФОТО ДНЯ) photo_camera 15:45 Писанку висотою понад метр розпишуть на тернопільському фестивалі «Великодні мотиви» 15:13 Передчасно відійшла у вічність доцент ЗУНУ Олександра Марцінковська 14:09 Водій, якого дістали з салону машини у Копичинцях, потрапив до реанімації. Стали відомі обставини аварії 13:35 Захищаючи Україну, загинув молодий снайпер з Ланівців – Микола Юрчишин 13:05 Житель Тернопільщини незаконно «нарубав дров» на 270 тисяч гривень 13:05 Велике прибирання: У Тернополі стартувала загальноміська толока (пресслужби) 12:01 У Західноукраїнському університеті обиратимуть ректора. Чи балотуватиметься знову Андрій Крисоватий? 11:10 Дошкільнят із Заліщиків навчали дорожній грамоті, а учнів – поведінці на канікулах 10:27 У Кордишеві горів православний храм. Чи був це підпал? photo_camera 09:55 Робота у Тернополі: свіжі ваканcії від тернопільських компаній 09:39 У промисловому районі Тернополя вимикатимуть світло. В Обленерго пояснили причину 09:00 На Тернопільщині прогнозують холодну та вітряну погоду. Будьте обережні на дорогах 08:01 Сьогодні, 29 березня – Всесвітній день фортепіано і шанувальників Кока-Коли 08:00 Цей день в історії, 29 березня: Ніагарський водоспад зупинився на 30 годин
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up