У «Домі книги» – творча зустріч з Іриною Бондаренко

У «Домі книги» – творча зустріч з Іриною Бондаренко

Творча зустріч із письменницею та перекладачкою Іриною Бондаренко відбудеться  13 червня о 17.00 у тернопільській книгарні «Дім книги», в рамках літературних зустрічей циклу «Вітальня у вівторок».

Ірина Бондаренко переклала не один десяток творів, серед них і новинки, що вийшли друком у видавництві «Навчальна книга – Богдан»: «Шарлатова літера» Натаніеля Готорна, «Маленькі жінки» Олкотт Луїзи Мей, «Довгоногий дядечко» Джин Вебстер. Також серед її переклад ів є книга «Стів Джобс: людина, яка мислила по-іншому» Карен Блюменталь, роман «Том Сойєр» Марка Твена, повісті «Джейн Ейр» Шарлотти Бронте та «Різдвяна пісня» Чарльза Діккенса. Крім того, пані Ірина переклала серію дитячих книжок Гайді Говарда «Пізнаю себе».

У доробку Ірини Бондаренко є не лише вдалі переклади з англійської мови, а й власні твори. Так, наприклад, вона є авторкою оповідання для дітей «Першокласники UA». Ця книга написана від імені шестирічної дівчинки Ліни, яка іде у перший клас. Читачам цікаво буде дізнатися, що хвилює першачків та залишає у їхній душі найяскравіші сліди, за чим вони спостерігають, як переживають перші невдачі та успіхи.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:00 Авторські віночки, букети і ялинковий коник: де замовити новорічні декорації в Тернополі та їх ціни 16:00 П'ять тернопільських вулиць залишаться без водопостачання 16 грудня 15:00 Учениця Шумського ліцею отримала премію Президента України 14:00 Капелан із Тернопільщини розпочинав війну солдатом-піхотинцем photo_camera Від читача 19:03 Підтримка для вашого бізнесу від Тернопільського обласного центру зайнятості 13:00 Державні нагороди отримали військовослужбовці 105-ї бригади 12:05 Суд відправив до тюрми п’яного водія, який на переході збив маму з дворічною дитиною і втік 11:03 Скільки коштують продукти у супермаркетах Тернополя та де купувати дешевше photo_camera 10:00 Як приготувати банановий хліб 09:00 «На щиті» повертається до рідного дому Захисник Вадим Доскоч 22:26 «Завжди був у вирі подій і не ховався від небезпек»: Тернопіль прощався з пластуном та захисником Андрієм Будою photo_camera 21:20 Уряд ухвалив рішення про автоматичний військовий облік громадян 20:30 У Кременці відкрили вуличну виставку «Церковний рашизм» photo_camera 19:03 Як змінилася вулиця Грушевського у Тернополі: відтворили фото з одного ракурсу photo_camera 18:15 Укрзалізниця вводить новий графік поїздів 17:40 Білорусь передала Україні 114 цивільних громадян, серед них — українці 17:07 У Польщі «замінували» потяг-інтерсіті, який курсує через Тернопіль
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up