Українські романи, фентезі та психологія: топ книг, якими зачитуються тернополяни

Українські романи, фентезі та психологія: топ книг, якими зачитуються тернополяни
  • Ліна Костенко, Оксана Забужко, Стівен Кінг, Брайан Трейсі та багато інших письменників підкорили серця тернополян своїми творами. Вони допомагають відволіктися від негативу, поринути у світ фантазій чи пригод, краще пізнати себе.
  • До Всесвітнього дня письменника, що відзначають третього березня, працівники бібліотеки-філії №2 для дорослих розповіли, які автори та твори мають найбільшу популярність.

– Наприклад, часто беруть твори Кідрука «Бот», «Не озирайся і мовчи», «Доки світло не згасне назавжди». Не оминають «ЛСД. Ліцей слухняних дружин», «Одного разу», «Ґудзик» від Ірен Роздобудько або «Хроніки від Фортінбраса. Вибрана есеїстика» від Оксани Забужко. Також помічаємо інтерес до творів Андрія Кокотюхи, Ліни Костенко, Володимира Лиса, Богдана Лепкого, Ольги Кобилянської, – розповіла завідувачка бібліотеки Ольга Коненко.

Відео дня

Не менш популярні й тернопільські автори. Постійно у записах книги  «Місто карликів» та «Цвіте Терен» від Лесі Романчук. Також «Мертві квіти», «Шпиталь», «День відбуття» від Олексія Волкова, а від Ніни Фіалко «Повертайтесь, журавлі, додому», «Зламані жоржини», «Ріка життя». 

Окрім української, тернополяни охоче читають і світову літературу. На полицях бібліотеки не затримуються твори американців Стівена Кінга, Елізабет Гілберт, шведа Фредріка Бакмана та інших. 

– З найпопулярніших можна обрати «Інститут», «Ведмеже місто», «Тривожні люди», «Квіти для Елджернона», «П’ята Саллі», «Місто дівчат», «Походження всіх речей», «Покинь, якщо кохаєш», – говорить бібліотекарка читального залу Ірина Федорович. 

За три роки повномасштабного вторгнення більше звертають увагу і на книги з психології. Як варіант, що обирають для себе читачі, – «Купи собі той довбаний букет» від Тари Шустер. У цій книжці авторка розповідає історію власного перевиховання та перетворення на чемпіонку з любові до себе. Завдяки простим щоденним ритуалам Тара змінила свою свідомість, тіло та стосунки й хоче навчити вас. 

Також роман про одержимість від Ірвіна Ялома «Коли Ніцше плакав». Ця книга – фантазія автора. Перед читачем постають карколомні перипетії, невипадкові зустрічі, бентежні мандрівки вглиб душі. 

А ось в авторки Луїзи Хей вчаться, як зробити своє життя мегапродуктивним, реалізувати таланти та розширити можливості. Удосконалити своє життя у всіх царинах: самоповаги й любові, взаємин із батьками й дітьми, багатства та кар’єри. Про це вона написала у книзі «Мудрість жінки».

 

Для мотивації та особистого розвитку обирають і книги Робіна Шарми. Наприклад, «Лідер без титулу», «Клуб п’ятої ранку». 

А яким письменникам, творам ви надаєте перевагу? Залишайте свої варіанти у коментарях.

Читайте також:

Рустам Давлетов перетворює залишки ворожої зброї та шоломи на витвір мистецтва

Учні Тернополя створили ексклюзивний календар та зібрали понад 90 тис. грн на армію

Мистецький фестиваль «Ї» відкрив набір до кіномайстерні KamerFilm

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
×
0%
keyboard_arrow_up