Як на "Файному Місті" юні газетярі з 30-их фестивальну газету роздавали

Як на "Файному Місті" юні газетярі з 30-их фестивальну газету роздавали
  • Найцікавіші події та найсміливіші образи з нульового дня фестивалю ви можете вже побачити в інформаційному віснику, який розповсюджується на "Файному Місті" безкоштовно.
  • А для того, щоб як можна більше людей прочитали перший випуск фестивальної газети, допомагали її роздавати юні актори з театральної студії «Третій дзвінок» в образі газетярів 30-их років.

Маленькі помічники так гарно вжилися в образ, що вже за кілька годин свіжі примірники газет були в сотень фестивальників. А чимало гостей і самі підходили до них та просили дві, три та більше газет для себе та своїх друзів.

Одна з акторок, 11-річна Яринка розповіла, що свій образ та фестиваль їй дуже подобається. Люди реагують дуже позитивно.

Відео дня

Я сюди прийшла акторкою. Люди самі підходять, просять газети та фотографуються зі мною, - каже вона. – На «Файному Місті» відчуваю себе у центрі уваги і мені це дуже подобається.

Відправ своє фото – виграй підписку

Нагадаємо, що на "Файному Місті" оголошений конкурс для найкреативніших та найпозитивніших фестивальників. Якщо любите хорошу музику та відпочинок у компанії файних людей – ми шукаємо саме вас.

Діліться своїми фотографіями з «Файного Міста» у соціальних мережах та залишайте хештег #20хвилин та #ФайнеМісто2021. Найкращі фото ми опублікуємо на сайті «20 хвилин». За креатив — даруємо підписку на преміум-матеріали. 

Журналісти мобільної редакції «RIA плюс» стежитимуть за усім, що відбуватиметься на фестивалі.   

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up