Федір Восінський - Всі Статті (407)

Традиційно остання п'ятниця листопада особлива великими знижками, які пропонують різноманітні магазини, адже це – "Чорна п'ятниця". Що ж реально можна купити дешевше, цікавилися «20 хвилин».

26 листопада тернополяни виявили в парку «Здоров'я» напівзруйновані мангали. Вони запитують, кому ті заважали та чи шукають вандалів. Ми адресували питання чиновникам і отримали дивну відповідь - нічого не знищено.

За майже тридцять років очільниками Тернополя були п'ятеро людей. Дехто був одну, а деякі - дві та навіть вже пішли на третю каденцію. Чим запам’яталися на своїй посаді? Я живуть зараз? Читайте в матеріалі.

Біля Шостого магазину купа правоохоронців, є працівники спецпідрозділів у масках. Перехожі розповідають, що відбулося затримання.

Про аварію поблизу Тернопільського аеропорту редакцію "20 хвилин" повідомила читачка Наталія.

Маска та антисептик стали головними атрибутами людей у всьому світі.  А як ще від COVID-19 захищають себе тернополяни, читайте в матеріалі.

Хоч і придбати приватний будинок є недешевим задоволенням, але хто ж не мріє про власний куточок подалі від міського шуму. «20 хвилин» поцікавилися, скільки коштує придбати власний будинок в передмісті Тернополя та селах району, а також перевірили, що пропонують власники найдорожчих маєтків.

Про пожежу редакцію "20 хвилин" повідомили читачі.

Ось уже другі вихідні поспіль в Україні триває карантин вихідного дня, до того ж з 21 листопада діють нові карантинні правила зі штрафами за відсутність масок у громадських закладах та транспорті. Як виглядає місто у вихідні, чи всі заклади та магазини працюють, перевірили «20 хвилин».

20 листопада в "Палаці кіно" у Тернополі відбувся перший показ фільму Олега Сенцова «Номери». Стрічку у Тернополі презентувала акторка Марія Смолякова, яка зіграла у стрічці роль Десятої.

keyboard_arrow_up