Федір Восінський - Всі Статті (1092)

70-ті, 80-ті, 90-ті — всі ці роки подарували Тернополю «культові заклади» і для кожного покоління такий заклад був особливим місцем, де можна випити кави, потанцювати чи зіграти весілля. Деякі зникли одразу ж після того як з'явилися. Історія інших — десятки років.

Десятки культових закладів Тернополя в різні роки закривалися з тої чи іншої причини. Деякі працювали десятиліттями, інші — не більше року. І кожен з них тернополяни пам'ятають по-своєму. Десь святкували весілля чи день народження, або ж зустріли своє перше кохання. І, звісно, атмосфера кожного закладу була особливою.

У Тернополі встановлено кілька десятків пам'ятників: видатним особами. мініатюри споруд, незвичні пам'ятники, на кшталт "Бджілка-трудівниця". Та як добре ви знаєте, де вони розташовані та коли їх встановили? Пройдіть наш тест та перевірте свої знання.

Багато вулиць Файного міста носять ім'я відомих тернополян. Та чи знаєте ви, ким були брати Бойчуки. родина Барвінських, Тарас Протасевич та інші? Ми підготували для вас тест.

Обираючи район, у якому хотіли б проживати, варто звертати увагу на його інфраструктуру. Адже важливо знати, чи є всі необхідні умови для комфортного життя. Ми порівняли, які головні інфраструктурні об'єкти є в кожному житловому районі Тернополі та відобразили це на інтерактивній карті.

Тернопільщина знайде чим здивувати, особливо, якщо ви полюбляєте замки та середньовіччя.  34 замки збереглися до наших днів на Тернопіллі. А що ви про них знаєте? Ми підготували для вас цікавий тест.

Кожне з міст Тернопільщини може похвалитися своєю унікальною історією, пам'ятниками, природою, краєвидами.  Але чи впізнаєте ви їх просто поглянувши на світлину? Давайте перевіримо.

Не секрет, що святкування Івана Купала має язичницьке коріння. Церква до ритуалів, гадання та ворожіння ставиться негативно, але навіть віруючі люди долучаються до купальських святкувань. За кілька століть Івана Купала набуло і релігійного змісту, але досі багато людей вважають його не більш як бісівщиною. Священник та язичник висловили свою точку зору щодо цього свята.

5 липня відзначають День народження найвідвертішого купальника - бікіні. В цей день у 1946 році французький модельєр Луї Реар провів перший показ бікіні для публіки. У ролі моделі виступила відома танцівниця Мішелін Бернардіні. З тих пір цей відвертий купальник тільки набирав попит. А що ви знаєте про бікіні? Перевірте себе.

Рослинне різноманіття Тернопільщини є доволі великим. Проте не всі рослини були тут споконвіку.  Деяких із них завезли минулого століття з різною метою, а тепер їх не можуть збутися. Хоч багато видів не несуть загрози людині, але є і такі, що можуть спричинити навіть смерть.

keyboard_arrow_up