Федір Восінський - Всі Статті (630)

Монастириська – місто з перспективним майбутнім і не менш захопливим минулим. За свою багатовікову історію місто було і важливою торговельною артерією, і стратегічно важливим блок-постом. А від чого ж пішла назва – Монастириська? Які цікавинки ховає в собі історія міста? Про це і не тільки читайте в нашому матеріалі.

Небезпечну рослину, Борщівник Сосновського помітили тернополяни біля Тернопільського Ставу. В місці, де часто гуляють тернополяни, зокрема, і діти, зростає небезпечна рослина. Яку шкоду вона може завдати та як з нею борються в місті, читайте в матеріалі.

Сплави річкою, пейнтбол, подорож на повітряній кулі – ці і не тільки види активного відпочинку ви можете спробувати на Тернопільщині.

22 травня минає три роки, відколи невідомі у селі Велика Березовиця, що неподалік Тернополя, розбили та підпалили табір ромів. Боячись за власне життя, ті покинули імпровізоване поселення. Журналістам «20 хвилин» вдалося поспілкуватися з тими ромами, яких оминули погроми. Нам показали, як їм доводиться виживати зараз. Вражаючі людські історії та боротьба за існування – у нашому репортажі.

Фінальний поєдинок Кубка України з футболу між київським "Динамо" та луганської "Зорі" завершився на користь столичної команди. Після фінального свистка вболівальники покидають стадіон.

13 травня на міському стадіоні Тернополя імені Романа Шухевича відбудеться фінальний поєдинок Кубка України з футболу.  У матчі зустрінуться столичне "Динамо" та луганська "Зоря". Стартовий свисток прозвучить о 19 годині. Журналіст "20 хвилин" перебуває біля стадіону та повідомляє про все, що тут відбувається. 

Через епідеміологічну ситуацію на фіналі Кубка України з футболу тернопільський стадіон буде заповнений глядачами лише на 20 відсотків. Отже, не більше 3 000 осіб зможуть бути присутні на матчі.  Тернополяни скаржаться, що не могли придбати квитки, оскільки частину забрали клуби для вболівальників, частину – міськрада Тернополя, та і на сайтах з продажу є оголошення від перекупщиків. Кому ж насправді дісталися квитки? Пробуємо розібратися. 

Ресторан у готелі «Москва» був окремим маленьким світом, де полюбляли відпочивати і тернополяни, і гості Файного. Пізніше готель, а разом з ним і ресторан перейменували на «Галичину». Та своєю «культовості» заклад не втратив. Там організовували бенкети та справляли весілля, а старші тернополяни і досі пам’ятають чарівну музику, що линула ввечері з ресторану.

Центральна районна бібліотека в Монастириськах – помітна будівля в самому центрі міста, приміщення якої місцева влада хоче забрати. Працівники обурені та звернулися за допомогою до "20 хвилин". 

На початку травня відновили курсування Тернопільським ставом круїзні судна «Герой Танцоров» та «Капітан Парій». Ми перевірили, чи дотримуються на суднах карантинних вимог та чи є охочі проїхатися на теплоходах.

keyboard_arrow_up