Федір Восінський - Всі Статті (529)

У дев’яностих та 2000-х багато закладів відкривали не тільки в Центрі, але й у інших районах Тернополя. Місто розбудовувалося, розвивалося, люди змінювалися. Щоб привертати увагу відвідувачів, власники ресторанів шукали різні методи.

Мешканці багатоквартирного будинку на вулиці Пушкіна, 5 вже два роки живуть без гарячого водопостачання. Вони зверталися до різних інстанцій, та результату ніякого.

У редакцію «20 хвилин» звернулася тернополянка Людмила та повідомила, що в її багатоквартирному будинку, що на вулиці Пушкіна, 5 ось вже два роки немає гарячої води. Мешканці обурені, адже продовжують сплачувати кошти за неї. У чому причина, розбиралися «20 хвилин».

Останній день зими подарував тернополянам хмарну та вітряну погоду, хоч і з позначкою «плюс». Попри це, чимало жителів та гостей міста вийшли на площу Тернополя. А «20 хвилин» поцікавилися в тернополян, якою ж для них видалася зима.

Раніше в Тернополі точно було де поїсти і провести час. Заклади на будь-який смак та для всіх вікових категорій. А левова їх частка розміщувалася в Центрі. І якщо одні кафе люди згадують, ніби були там вчора, про інші пам'ятає хіба старше покоління.

Тернополяни, які живуть в будинку за адресою: вулицяТранспортна, 4 змушені пересуватися в гумових чоботах, а все через те, що сніг, який звозять до схилів від колій, стікає прямо до їхнього будинку. Кому за це нести відповідальність, розбиралися «20 хвилин». 

Clubhouse – нова соціальна мережа, в яку «вривається» нове покоління з усього світу. Це унікальна мережа, в основі якої лежить голосове спілкування. Кого із популярних тернополян там вже можна зустріти? Тестуємо на собі цей модний додаток.

Смерть людини – це завжди клопоти для тих, хто її ховатиме. Адже треба подбати про  вінки, труну та місце на кладовищі… А як щодо останнього?  Якщо людина ще за життя хотіла, щоб біля неї поховали другу половинку, що робити в такому випадку? На ці та інші питання відповідаємо в тексті.

Обрати та придбати автомобіль закордоном – це лише половина справи, а от розмитнення займе немало часу та зусиль. У цьому матеріалі ми пояснимо, як формується ціна за розмитнення, який пакет документів потрібно мати та за які автомобілі ви сплачуватимете менше. Що  треба зробити тим, хто ввіз авто раніше чи планує це зробити? Корисні поради знайдете в матеріалі. 

Часто життєві обставини ставлять нас перед вибором, і ми розуміємо, що так як раніше вже не буде А щоб вирішити проблеми, треба переступити через свої принципи. Тим паче, коли мова йде не тільки про тебе, а й про твоїх дітей. У таку ситуація потрапила героїня нашого інтерв'ю. Вона вже п'ять років працює повією. Не з власного бажання, а зі скрути, що змусила її. Принаймні, так каже. 

keyboard_arrow_up