Федір Восінський - Всі Статті (150)

Кінець весни та початок літа для жителів Тернопільщини виявилися дощовими. Проте чи достатньо такої кількості опадів, аби наповнити річки та водойми і покращити ситуацію з маловоддям в області? Про це "20 хвилин" запитали у екологів. 

Хворими на COVID-19 залишаються 16 працівників оперативно-диспетчерської служби. Під питанням - ще один працівник центру екстреної медичної допомоги, який наразі перебуває у лікарні. Яким чином заразилися та чи вистачає працівникам швидкої засобів захисту, цікавилися «20 хвилин».

Учасники студії Go dance company вперше спробували виступати дистанційно. Наразі вони готують до конкурсу свої творчі завдання. А всі тернополяни зможуть оцінити їх та взяти участь у голосуванні, обравши переможців.  

Тернопіль поступово виходить з карантину. У місті знову працюють вокзали, проте з вимогами до пасажирів носити маски, рукавички та дотримуватися соціальної дистанції. Маршрути, де фіксують багато нових випадків захворювань на COVID-19, тернополянам поки недоступні.

Уже з 10 червня планують запустити купальний сезон в Тернополі. Відповідно до карантинних вимог, відвідати «Циганку» та «Дальній» зможуть не всі. Як готують пляжі Тернопільського ставу, цікавилися «20 хвилин».

Незважаючи на доволі прохолодну погоду та вітер, на Тернопільському ставі тварини «вивели» своє потомство на прогулянку. Так, одразу в двох місцях ставу тернополяни помітили качок з маленькими каченятами.

Ціна на уживані залежить від багатьох факторів: року випуску автівки, її стану, кількості колишніх власників, курсу долара, марки, моделі тощо. Чи змінилася ціна на автівку за час карантину в порівнянні з березнем 2020 року?

Центральний ринок в Тернополі працює вже два тижні і фактично на повну потужність. Люди кажуть, що ціни тут менші, ніж в брендових магазинах, тому й купують одяг та взуття саме на ринку.

Уряд дозволив  закладам громадського харчування знову працювати, щоправда, на виніс, або ж літніх майданчиків кафе та ресторанів просто неба. «20 хвилин» перевірили, як в Тернополі працюють заклади громадського харчування з відкритими літніми майданчиками.

Виконком УАФ 29 травня затвердив проведення фіналу Кубка України сезону 2020/2021 в Тернополі. Про точну дату цієї події поки не йдеться.

keyboard_arrow_up