Федір Восінський - Всі Статті (1092)

Тернопільщина знайде чим здивувати, особливо, якщо ви полюбляєте замки та середньовіччя.  34 замки збереглися до наших днів на Тернопіллі. А що ви про них знаєте? Ми підготували для вас цікавий тест.

Кожне з міст Тернопільщини може похвалитися своєю унікальною історією, пам'ятниками, природою, краєвидами.  Але чи впізнаєте ви їх просто поглянувши на світлину? Давайте перевіримо.

Тернопільщина здатна вражати. Чи знаєте ви, що саме на Тернопіллі збереглася найбільша кількість замків з-поміж усіх областей? У різні часи саме в містечка нашої області приїжджали королі, відомі письменники та науковці, аби відпочити, вирішити питання, що вплинуть на історію всієї України,чи знайти свою другу половинку. Перевірте себе, чи знаєте ви історію Тернопільщини.

«А що другий празник – Святого Василя», так співається у старій колядці. 14 січня відзначають одразу кілька свят – Старий Новий рік, Святого Василя та Меланки (Маланки, Меланії). Що ви знаєте про них? Перевірте себе та пройдіть наш тест.

Різдво — свято любові, що відзначають у родинному колі. Воно має чимало традицій, яких дотримуються всі християни. Та як добре ви ці традиції? Пройдіть наш тест та  перевірте, наскільки добре ви знаєте це свято.

Чи знали ви, що перед тим як стати відомим шоуменом та політиком, Сергій Притула працював на радіо, а Тетяна Песик заробила перші гроші за роботу промоутером? А відомий гурт "СКАЙ" створили у Тернополі? В біографії відомих тернополян сучасності є чимало цікавих фактів.  Пройдіть наш тест та дізнайтеся більше цікавого про їх життя.

Вам знайомі назви тернопільських районів, мікрорайонів та житлових масивів Дружба, Канада, Кутківці, Пронятин? А чи знайдете ви їх на мапі? Давайте перевіримо.

70-ті, 80-ті, 90-ті — всі ці роки подарували Тернополю «культові заклади» і для кожного покоління такий заклад був особливим місцем, де можна випити кави, потанцювати чи зіграти весілля. Деякі зникли одразу ж після того як з'явилися. Історія інших — десятки років.

Десятки культових закладів Тернополя в різні роки закривалися з тої чи іншої причини. Деякі працювали десятиліттями, інші — не більше року. І кожен з них тернополяни пам'ятають по-своєму. Десь святкували весілля чи день народження, або ж зустріли своє перше кохання. І, звісно, атмосфера кожного закладу була особливою.

У Тернополі встановлено кілька десятків пам'ятників: видатним особами. мініатюри споруд, незвичні пам'ятники, на кшталт "Бджілка-трудівниця". Та як добре ви знаєте, де вони розташовані та коли їх встановили? Пройдіть наш тест та перевірте свої знання.

keyboard_arrow_up