Федір Восінський - Всі Статті (816)

Вже з 1 жовтня вартість проїзду в громадському транспорті Тернополя зросте. Тепер в маршрутках та тролейбусах ми будемо платити від 8 до 10 гривень. А що про зростання тарифів думають тернополяни, цікавилися «20 хвилин».

21 вересня Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила «жовтий» епідеміологічний рівень по всій території України з 00:00 годин 23 вересня. Отже, жити будемо тепер за новими правилами.

Вартість проїзду необхідно збільшити. Наголошує начальник міського управління транспортних мереж та зв'язку Олег Вітрук За його словами, вже підготували проєкти рішень виконкому про зростання ціни. Тариф хочуть зробити однаковим як для маршруток, так і тролейбусів.  Скільки ж будемо платити? У міськраді кажуть про 8-10 гривень. Однак перевізники просять 12. Інакше, кажуть, не виживуть. При цьому рівень комфорту для пасажирів, очевидно, так і не зміниться.

Як у свій час магазин «Молоко», що у Центрі, овочевий магазин «Бурячок» також став місцем зустрічі для багатьох поколінь тернополян. Хоч закладу вже давно немає, та фразу «виходжу біля «Бурячка» зрозуміє навіть молодь. Та чи був магазин справді «культовим» та чому його пам’ятають і досі?

Православна Церква України запустила власний додаток для смартфонів «Моя церква» 15 вересня. На Play Маркет він вже має понад десять тисяч завантажень. Чим може додаток може бути корисний тернополянам, як завантажити та зареєструватися? Розповідаємо.

Найгарнішу дівчину у Тернополі обирають щорічно з 2010 року, не рахуючи 2020-го, коли конкурс не проходив через пандемію. За цей період 11 красунь носили корону «Міс Тернопіль». А як виглядають зараз і яку збудували кар’єру? Розповідаємо.

Тернопільська муніципальна інспекція отримала у користування два нових електрокари. ЇХ передачі відбулася у понеділок, 20 вересня. Машини подарувала (!) одна з тернопільських фірм. Де використовуватимуть транспорт, скільки він коштує, що за фірма-благодійниця, розбираємось. 

Теплі літні дні вже минають, на зміну їм приходить осінній холод і дощі. Так, в таку погоду не погуляєш. Хоча світлини осіннього міста, яке ще ловить останню літню красу заворожують ще більше. А яким ми побачили Файне читайте та дивіться в нашому фоторепортажі.

Андрій Волянюк – молодий вчитель з Кременеччини, знайомий Надії Медецької, вчительки що оголосила голодування проти рішень місцевої влади.  Натхнений її прикладом він і сам планує протестувати напередодні Дня працівника освіти. Чому? Пояснив журналісту «20 хвилин» .

Перш ніж поєднати долю з другою половинкою, добре подумайте, адже шлюби укладаються на землі та небесах. А якщо наважилися, варто задуматися, як буде проходити ваше весілля та вінчання. У цьому матеріалі ми розповімо про обов’язкові атрибути вінчання, скільки вони вартують, а також про заборони та особливості церемонії в церквах різних конфесій.

keyboard_arrow_up