Зробив пропозицію на «Файному». Які пари ще вінчалися на фестивалі? (ФОТО. ВІДЕО)

Зробив пропозицію на «Файному». Які пари ще вінчалися на фестивалі? (ФОТО. ВІДЕО)
  • Посповідатися чи обвінчатися на «Файному»? Не проблема. Адже тут щодня працює пастор «Файного Міста». З ким тільки не вигадують вінчання гості фестивалю, і з крабовими палочками, і з шоломом. Та більшість все ж вінчається зі своїми другими половинками.
  • А інколи, як у перший день «Файного», не тільки вінчаються, але й роблять пропозицію.

Уже в перший день фестивалю охочих повінчатися було дуже багато. Десятки пар вишиковувалися в чергу до пастора «Файного Міста».

Зробив пропозицію на "Файному", а разом уже 7 років

Олексій та Наталя, Суми

Відео дня

- Разом ми вже сім років, а познайомилися в інтернеті. На фестивалі вперше, але це місце нам дуже подобається. Чому освідчення саме тут? А чому б це не зробити у Файному місті Тернопіль?

Повінчалися, бо кохають одна одну

Софія та Діана, 19 та 21 рік, Івано-Франківськ

- Зустрічаємося вже рік та чотири місяці. Вирішили повінчатися, бо кохаємо одна одну. Як тільки дізналися, що тут можна це зробити, ні краплі не вагалися. Та й в Україні, на жаль, офіційно одружитися лесбійкам не можна, тому вирішили це зробити на «Файному Місті».

Вінчання – лише початок життєвого шляху

Вероніка та Денис, 21 та 22 роки, Київ

- Зустрічаємося п’ять місяців. Вирішили, чому б і не повінчатися, це ж «Файне». Вінчання для нас це лише початок життєвого шляху разом.

Разом вже дев’ять років

Ігор та Тетяна, 30 років, Полтава

- На фестивалі вдруге, а от обвінчатися вирішили вперше. Разом ми вже дев’ять років і цьогоріч повінчалися по-справжньому. А взагалі, «Файне» - це місце, де ми можемо себе відчути молодими, і вінчання є символом нашого вибору та свободи.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up