Як змінилось «Космічне містечко» у гідропарку «Топільче». Відтворили ретро-фото

Як змінилось «Космічне містечко» у гідропарку «Топільче». Відтворили ретро-фото

Гідропарк «Топільче» – наймолодший парк Тернополя. Тут є чимало різних локацій, серед яких – космічний дитячий майданчик. Ми порівняли, як воно змінилось за 35 років.

«Космічне містечко» з’явилось у парку під час реконструкції у 1985–1987 роках. Також у парку тоді облаштували «Козацьке містечко», різні атракціони, фонтани, радянську техніку – літаки та гелікоптери, які згодом демонтували.

А от дитячі ракети, супутники та космодроми – лишились. Багато з них виконували не просто декоративну функцію. Деякі ракети мали гірки та гойдалки. Гірки лишились, однак вони іржавіють.

Більшість входів та отворів закрили. Більшість ракет та космольотів перетворились на смітники – в них викидають пляшки та обгортки.

Деякі ракети стали меншими – демонтували частини конструкцій.

А ось цей робот у пісочниці, неподалік дитячої залізниці, виконував функції гойдалки. Тепер гойдалок немає, хоча механізм працює і робот може крутитись.

За 35 років ракети покривали фарбою десятки разів.

Однак більшість цих атракціонів не є безпечними, оскільки стоять на асфальті. Якщо впасти з такої ракети – можна травмуватися.

А ва подобаються «Космічне містечко»? Можливо, його варто демонтувати? Напишіть свою думку!

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (17)
 • Nadiia Vovk Vovk

  Для чого показувати...І точно ...Тернопіль де Впші голови
 • Zinkiv Tania

  Може настав час все знести?У парку топільче у парку відродження.А поставити нове,сучасне за часу незалежної України.А то дивишся пережиток СССР
 • Ira Tyholiz

  Чудові спогади дитинства, але в такому стані що гидко дітей пускати. Якщо це ще можна відреставрувати, то все ж таки відновити.
 • Роман Ваврух

  Можна впасти з ліжка і травмуватись ...а що зробили щоб поправити???

keyboard_arrow_up