"80% - звя`зки і гроші, 20% - талант ", - студенти про працевлаштування

"80% - звя`зки і гроші, 20% - талант ", - студенти про працевлаштування

У студентському середовищі тільки й чутно розмови про перспективу працевлаштування в Україні. І це не дивно, адже кожен з тих, хто зараз навчається, мріє про щасливе майбутнє саме у своїй професії. Звісно, існує категорія студентів, що досі не визначилася зі своїм життєвим призначенням, але ми не про них. Існує в Україні безліч незатребуваних спеціальностей, таких як естрадно-циркове мистецтво (клоунів у нас у ВРУ і так багато), економіка, юриспруденція, туризм, банківська справа та багато інших.

 

- В ідеалі моє майбутнє буде пов`язане з тревел-журналістикою, - мріє студентка факультету філології і журналістики Христина Луцик. - Це буде український проект. Так-так, у мене дуже амбітні плани. Однак я об`єктивно оцінюю реалії сучасного українського працевлаштування. Вважаю, що в Україні дають малу оцінку таланту, а саме, близько 20 %, решта - це гроші та зв`язки.

Натомість студентка ТДМУ, що навчається на спеціальності "медицина", Олена Будз вважає, що її професія затребувана в Україні. 

Відео дня

- В Україні, в галузі медицини багато перспектив, - переконана дівчина. - Якщо я буду хорошим спеціалістом, буду скурпульозно вивчати кожну тему, то, гадаю, проблем із працевлаштуванням не буде. Я навчаюся на державній формі навчання, тому я змушена буду піти працювати туди, куди мене відправлять, але все-таки хотілося би, щоб робота була у місті і в хорошому медичному закладі.

Студентка спеціальності "українська філологія" Оксана Остапчук також бачить перспективу (хоч і своєрідну) у працевлаштуванні за фахом.

- У нашому університеті надаються різні направлення, але часто студенти відмовляються працювати, тому що це зазвичай робота у сільських школах, - пояснює дівчина. - Та я гадаю, що роботи для педагогів в Україні вистачає. У майбутньому я планую бути вчителем української мови та літератури, проте, я би не хотіла, щоб мене направили на роботу в село, хіба, якщо це буде моє село.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • іуі
    нашо взагалі вчитися 5років витрачати 70тис  краще вже в бізнес вкласти свій і нетреба нікому платити за прийом на роботу )
  • Анонім
    Ну у студентів педагогічного плану одна перспектива це біржа праці . Якщо є знання , то можна і не користуватися грошима і звязками ,але як показує практика наші інститути крім засирання мізків всяким шлаком і безглуздою теорією нічого не вміють . Вся їхня програма абсолютно застаріла ,і то що вони штампують кожного року типу спеціалістів ,магістрів це все фальш . Коли на виробництво приходять ці так звані магістри і спеціалісти, то вони нулячі в своїй професії . Добре ,якщо людина хоче чогось навчитися ,то вона вникає в те ,що її вчать на підприємстві , а потім ця людина поступово стає дійсно спеціалістом ,а є такі котрі бачать , що це не його і звільняються . Якщо самостійно вчити свою спеціальність ,вникати в усі новинки ,технології ,і таке подібне, і при цьому забити х..... на весь той шлак типу філософія ,екологія ,правознавство ,релігієзнавство ,педагогіка, вища математика ,фізика, хімія ,соціологія,політологія , глибока теорія типу кристалічна градка ,і чорний ящик, то є велика ймовірність ,що людина в любій організації влаштується без проблем .
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:35 Захворюваність на грип, ГРВІ та COVID-19 в Тернопільській області залишається на передепідемічному рівні 08:56 Без води будуть кілька житлових будинків і школа в мікрорайоні «Канада» 08:00 Фінансова свобода з 13 років: чому навчить новий шкільний курс в Україні 21:01 Кожен камінчик зберігає історію віків: 5 замків Тернопільщини, які варто відвідати Від читача 16:03 Тернопільський обласний центр зайнятості долучився до обговорення безпечного та інклюзивного робочого середовища 20:00 «На щиті» повернувся до рідного дому Герой з Кременеччини Ігор Власюк 19:01 Від 75 до 4000 грн за квиток на автобус: скільки коштує поїздка з Тернополя до інших областей України 18:15 Яким було кафе Чайка на острівці у парку Шевченка: дивіться відео! play_circle_filled 17:01 Доторкнутися до історії: скарби борщівської вишивки демонструють у Тернополі photo_camera 16:15 Аматорський футбол: у «Сопільче» відбудеться фінал Зимової першості Тернопільщини 15:05 У Тернополі ремонтуватимуть котельні, паливні та ділянки теплових мереж — графік зупинок 14:01 Утричі зросла кількість зареєстрованих українців з ігровою залежністю за минулий рік, — Опендатабот 13:01 «Поверніть рідних додому»: історії родин, які чекають захисників з полону 12:00 На Тернопільщині оголосили штормове попередження через заморозки 11:00 Тернопільська «Нива» вдома зіграє проти ФК «Вікторія» 10:00 Як приготувати лазанью: чотири рецепти італійської страви play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up