«Ми сумуємо за школою”: емоційні відео, власні вірші, малюнки і море добрих слів
- Найбільше постарались малючки – учні початкової школи. Справді, коли переглядаєш відео, емоції стримати важко.
- Діти скучили не стільки за навчанням, скільки за вчителями, однокласниками і спілкуванням, переконаний директор. І своїми емоціями, вміннями і креативом поділились з рідною школою.
- Карантин не тільки змінив наше життя, а й відкрив простір для втілення нових ідей.
Будьмо оптимістами, життєлюбами і не сумуйте! Запускаємо челендж #Мисумуємозашколою, - таке оголошення нещодавно з’явилось на сайті 10 школи та у Фейсбук-групі закладу. - Я за час карантину кілька разів зустрічав наших учнів, - всі в один голос казали, як скучають за школою, - поділився директор ЗОШ №10 Андрій Газилишин. – Ми подумали, а чому б і ні – треба дати дітям можливість про це розповісти. Так з’явилась ідея челенджу #Мисумуємозашколою. Те, що вийшло – ви бачили. Діти постарались на славу. Я завжди казав, що вони у нас – найкращі! І, повірте, ми, вчителі, теж дуже за ними скучили.
- Тому виникла ідея провести такий челендж, - розповів Андрій Газилишин. – Написав у вчительську вайбер-групу. Ті запропонували діткам і їхнім батькам. Перші роботи з’явились вже за кілька годин.
- Що мене вразило, так це наскільки вони активні, творчі і креативні, - каже директор. - Їхня щирість в тому, що вони говорили… Значить, ми живемо і працюємо недаремно.
Челендж школярі підхопили миттєво. За два тижні там опублікували десятки робіт. Відео, колажі фото, власні вірші, малюнки і плакати – чого там тільки немає. Діти покреативили на повну. Найбільше вражають роботи наймолодших – учнів початкової школи. Коли переглядаєш все – важко стримати емоції.
Діти, можливо, не скільки скучили за навчальним процесом, скільки за вчителями, однокласниками і спілкуванням, припускає директор.

Школярі робили презентації та колажі зі шкільних фото, записували відеоролики, малювали, писали вірші, листи – креативили, хто як умів. Практично всі класи розповіли свою історію. Підключились також батьки та, звісно, вчителі.
«#мисумуємозашколою А я сумую за Вами, мої рідні. Мій 12-Б клас! – підписала фото своїх цьогорічних випускників Надія Стоян. - Ви у мене найкращі! Всіх дуже люблю і чекаю! З теплом та любов'ю згадуємо про ці найкращі дні, сповнені радістю і щастя))) Учні випускних класів вечірньої та заочної форми навчання ЗОШ #10 приєднуються))) Школа нам дала вірних друзів, допомогла знайти себе в житті, за що ми дуже вдячні всім вчителям... Нам буде дуже сумно за школою!»
Щирі емоції, море теплих слів та дитяча любов до рідної школи – все це у #мисумуємозашколою. Словом – дивіться самі.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
rost nik10 школо-ти найкраща!!! -
rost nik10 школа - найкраща!!!